BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 29 maja 2024, 03:48

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


W dziale proszę umieszczać tematy związane z mechaniką, elektryką i eksploatacją modeli wydanych przed 1990r.

Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.
Nie umiesz czytać, stosować się do powyższych zasad, nie będziesz mieć tematu!!


Tematy związane z modelami wytworzonymi przed 1990r. prosimy zakładać w dziale Young & Oldtimery



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E34] Podczas jazdy zaczyna mi czasami przerywać.
PostNapisane: 24 grudnia 2006, 13:27 
Offline
Forumowicz

Posty: 229
Lokalizacja: okolice Sulechowa
robert napisał(a):
droga koleżanko nie śmiał bym nigdy powiedzieć bez przyczyn do nikogo czegoś co moglo by go urazić !!!!. Jeśli zrobiło ci się przykro to przepraszam :wstyd: , ale pamiętaj sugestje w stylu zachowuj sie i odpowiadaj na pytanie tylko zadane, wprowadzają szary nastruj i brak komunikacji irracjonalnej miedzy członkami danej społeczności.

Wydaje mi się że u podłoza stwierdzenia ze bylo to nie na miejscu jest fakt iż jesteś kobieta i to cię obruszyło, choc nie śmiał bym uważać że jesteś w czymś gorsza lub inna od męzczyzn- choćby to że jeździsz BMW.




Tak jezdze i jezdzic mam zamiar bo BMW to choroba - ale bardzo zdrowa :) :) :)
A jesli chodzi o Twoj zart byl troche przykry, gdyz ja jezdze tym na co mnie stac. Zapewne przyjdzie dzien wzmiany na nowszy model lub mlodszy ale puki co swoj obecny doprowadzam do porzadku, gdyz poprzedni wlasciciel kompletnie nic przynim nie robil.

Pozdrawiam i zycze Wesolych Swiat

_________________
Mamuuussiu a czemu ci ludzie klĂŞcza?
......... bo to synku jedzie siĂłdemka!

Leokadia, Amelia, Marcin i nasza
Obrazek
WIELE SERC, JEDNO BICIE. BMW PONAD ÂŻYCIE
www.7er.pl


Ostatnio edytowano 24 grudnia 2006, 14:22 przez fankabmw, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 grudnia 2006, 13:45 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 506
Lokalizacja: Kęty/Chełmek i okolice :)
Prosze zalatwiac takie sprawy na PRIV i nie robic OT! :cisza: :mad:

Wracamy do tematu


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 grudnia 2006, 11:15 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 207
Lokalizacja: CzĂŞstochowa
witam. otoz mam dziwny problem z ktorym nie moge sobie poradzic. opanowanie tego problemu jest tym trudniejsze gdyz objawy te nie pojawiaja sie zawsze. pojawiaja sie raz na jakis czas, ale jednak sa i mnie denerwuja. otoz: podczas jednostajnej jazdy, bez obciazenia na 4 biegu z predkoscia ok 70 km/h furka czasem lubi mi przerywac. musze wtedy zdjac noge z gazu aby ten objaw ustapil. zaznaczam ze problem ten nie pojawia sie zawsze tylko czasami.
mysle ze moze byc cos podbnego do autora tego tematu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL