BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 27 kwietnia 2024, 13:43

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


W dziale proszę umieszczać tematy związane z mechaniką, elektryką i eksploatacją modeli wydanych przed 1990r.

Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.
Nie umiesz czytać, stosować się do powyższych zasad, nie będziesz mieć tematu!!


Tematy związane z modelami wytworzonymi przed 1990r. prosimy zakładać w dziale Young & Oldtimery



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: E34 - wymiana wiazki i problem
PostNapisane: 15 października 2023, 12:09 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 71
Lokalizacja: Ostrołęka
Moje BMW: BMW E34 525i 91r
Kod silnika: M50B25
Garaż: www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=139858 <--- Moja Bunia
Witam jak w temacie Wymienilem wiazke z mojego nowego zakupu mianowicie streszcze , kupilem E34 M50b20 z 1990 po "malym" pozaze bylo profesjonalnie naprawione ... no i tydzien pozniej stracilem wycieraczki potem przeciwmgielne itd.. wiec zajrzalem i to co zobaczylem mnie przerazilo , wszystko popalone zlaczone szybko zlaczkami budowlanymi itp (wjeb... sie na mine) ale nie dam rady ? ja ? wieec zaczelem szukac i zmieniac i doszedlem do tego momentu ze nabylem nowa wiazke od 525 tds z 93 (wiazke karoseri) mowie ok zrobie przejsciowke czyli buda przedlifta z elektryka polifta , :mur: :mur: :mur: no i rozebralem cale auto , polozylem nowa wiazke , polutowalem koncowki od centralnego i od silownikow i jeszcze kilka malych pierdol , przenioslem akku z przodu na tyl , zmienilem moduly , dodalem elektryczny szyber i szyby z przodu no i wszystko dziala pieknie , teraz problem mianowicie pod maska , ze starej wiazki wychodzila jedna laczaca wtyczka wiazki (silnik-auto) teraz mam 2 rozumiem ze jedna to nadal obd a druga juz jest tym laczeniem problem polega na tym ze za huk nie moge znalesc schematu pinow do tych wtyczek a nie wszystkie kable zgrywaja sie kolorami zeby na oczy to zlaczyc (nie nie dam rady zlaczyc tych wtyczek bo obie sa rodzaju meskiego). Jakby jakas dobra dusza posiadala rozpiske tych wtyczek bylbym wdzieczny dodam ze i tu i tu idzie w wiazce 20 kabli czyli obie 20 pinowe wszystkich raczej nie uzwya ale nie zostawie kabli wiszacych luzem no nie ? :hyhy: :hyhy:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 48 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL