BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 czerwca 2024, 16:46

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


W dziale proszę umieszczać tematy związane z mechaniką, elektryką i eksploatacją modeli wydanych przed 1990r.

Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.
Nie umiesz czytać, stosować się do powyższych zasad, nie będziesz mieć tematu!!


Tematy związane z modelami wytworzonymi przed 1990r. prosimy zakładać w dziale Young & Oldtimery



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E36] Zajrzalem do zbiorniczka z plynem i pusto :( ????
PostNapisane: 14 lutego 2009, 09:05 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 75
Lokalizacja: warszawa
Witam problem ma sie tak zajrzalem dzisiaj do zbiorniczka z plynem przy chlodnicy mam chyba razem zchlodnica bo zadnego innego zbiorniczka nie widze :P a tu pusto na samym dole cos tam sie odbijalo ze niby jakis plyn jest probowalem sciskac weze zeby wyczuc czy jest tam jakis plyn ale tak jak by nic nie bylo w srodku temperatura na wskazniku stoi na polowie co to moze byc ? myslalem zeby dolac plynu ale nie wiem jak odpowietrzyc chlodnice probowalem znalesc cos na forum jak to zrobic ale nie mam polskich liter i nic konkretneo nie znalazlem moze mi ktos napisac jak to zrobic jak odpowietrzyc chlodnice? silnik 1,8 E36 1992 rok chlodnica ze zbiorniczkiem aha dodam ze patrzylem pod korek i na bgnet i zadnego objawu plymu w oleju sie nie dopatrzylem z gory dziekuje za odpowiedz


Ostatnio edytowano 15 lutego 2009, 12:06 przez mamarco, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lutego 2009, 09:47 
Offline
Forumowicz

Posty: 290
Lokalizacja: rzeszĂłw
normalnie dolej płyn na chłodnicy jest korek odpowietrzający najprawdopodobnie koło korka wlewowego płynu taki czasny na krzyżak wiec go poluzuj jak sielnik rozgrzeje to powinin tam płynąć sam płyn bez powietrza ale pewnie niee trzeba bedzie odpowietrzać tylko pytanie gdzie zginoł Ci płyn ????? bo sam raczej niee wyparował choc jak dawno nie dolewałes to mógł wyparować bo jak masz zalany koncetrat z wodą zmieszany to woda normalnie że odparuje trche namieszałem ale chyba zrozumiesz


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lutego 2009, 11:36 
Offline
Specjalista

Posty: 2799
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie
na zimnym silniku dolej tylko plynu :P

_________________
ZOBACZ MOZE COS POTRZEBUJESZ > http://www.mbpartner.com.pl/

Chcesz siê odwdziêczyæ??? Kliknij POMÓG£...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lutego 2009, 13:24 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 375
Lokalizacja: Szczecin
Garaż: 320ci -> 318is -> 328ci -> 528iA -> 530i -> 323i -> 323ci -> 525iA -> 540iA -> 523i -> 320Ci -> 523i -> 320Ci -> 520iA -> 323i -> 523i -> ?
LECHMAN napisał(a):
na krzyżak wiec go poluzuj jak sielnik rozgrzeje to powinin tam płynąć sam płyn bez powietrza a


A mozna jezdzic caly czas z poluzowanym tym koreczkiem?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lutego 2009, 13:32 
Offline
Specjalista

Posty: 2799
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie
werner18 napisał(a):
LECHMAN napisał(a):
na krzyżak wiec go poluzuj jak sielnik rozgrzeje to powinin tam płynąć sam płyn bez powietrza a


A mozna jezdzic caly czas z poluzowanym tym koreczkiem?

nie :wstyd:

_________________
ZOBACZ MOZE COS POTRZEBUJESZ > http://www.mbpartner.com.pl/

Chcesz siê odwdziêczyæ??? Kliknij POMÓG£...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lutego 2009, 13:35 
Offline
Forumowicz

Posty: 141
Lokalizacja: BolesÂławiwc
Nie mozna poniewaz bedzie ci uciekał płyn.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lutego 2009, 13:36 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 75
Lokalizacja: warszawa
LECHMAN napisał(a):
normalnie dolej płyn na chłodnicy jest korek odpowietrzający najprawdopodobnie koło korka wlewowego płynu taki czasny na krzyżak wiec go poluzuj jak sielnik rozgrzeje to powinin tam płynąć sam płyn bez powietrza ale pewnie niee trzeba bedzie odpowietrzać tylko pytanie gdzie zginoł Ci płyn ????? bo sam raczej niee wyparował choc jak dawno nie dolewałes to mógł wyparować bo jak masz zalany koncetrat z wodą zmieszany to woda normalnie że odparuje trche namieszałem ale chyba zrozumiesz
ok wielkie dzieki tak tez myslalem ze to ten koreczek bedzie do odpowietrzania ale wolalem sie upewnic co do plynu gdzie on uciekl to nie wiem bo dopiero mam to auto 2 dni ale uzytkowala go kobieta caly czas od nowosci wiec pewnie wyparowal :) doleje i zobacze dzieki za rade


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 30 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL