BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 20 czerwca 2024, 02:38

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


W dziale proszę umieszczać tematy związane z mechaniką, elektryką i eksploatacją modeli wydanych przed 1990r.

Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.
Nie umiesz czytać, stosować się do powyższych zasad, nie będziesz mieć tematu!!


Tematy związane z modelami wytworzonymi przed 1990r. prosimy zakładać w dziale Young & Oldtimery



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E36] elektryczne szyby, centralny zamek - brak siły
PostNapisane: 6 kwietnia 2009, 10:14 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 12
Lokalizacja: z nikad
Witam!

Gdy podchodze do samochodu i otwieram dzwi z pilota, to musze kilka razy przycisnac zeby silowniki wypchnely do konca, zeby mozna bylo drzwi otworzyc, pozatym jak szyby unasza sie bardzo wolno, jakby chcialy a nie mogly, a gdy silnik zgaszony to od kierowcy nie chce sie nie raz unisc do konca..
Dodam, ze akumulator jest w pełni ok, 60 lub 65 Ah. Parkuje na zewnatrz, cal zime nie mialm probleów z odpalaniem, nigdy nie mailem problemów z odpalanie, takze to swiadczy o akumulatorze..
Czym tylko moga byc spowodowane takie rzezcy jak u mnie. Zastanawiam sie nad tym, czy nie jest gdzies wszystko podlaczone pod jedna wiazke i poprostu nie ma odpowiedniego napiecia, dlatego to nie ma sily, moze podlaczyc to bvezposrednio do akumulatroa??
Dodam iz eketryczne szyby nie sa oryginalnie montowane, tylko ktos to przerabial, ale na podzespołach oryginalnych..,
mam auto okolo roku i jak kupilem to juz tak bylo..

prosze o porade

pozdrawiam

darek


Ostatnio edytowano 6 kwietnia 2009, 10:54 przez darux, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 kwietnia 2009, 12:23 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 82
Lokalizacja: Kalisz
Moje BMW: e34
Kod silnika: M30B35
Witam ja mialem podobny problem z szybami ale umnie byl to tylko problem ze bylo wszystko zajban... wiec pomoglo dobre czyszczenie i dobre smarowanie

_________________
MOJA BETONIARA :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 kwietnia 2009, 12:38 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 5
Lokalizacja: Olkusz
Najlepiej by było żebyś ściągnoł boczek, nie ma tam dużo pracy mogło być tak że gdzieś coś tam do prowadnicach do szyby coś sie dostało albo uszczelka sie wywineła a z otwieraniem również popatrzyć czy ,,drut,, na którym się trzyma kołek do zamykania drzwi jest krzywy i tapicerka mu uniemożliwia spowodne ruszanie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: elektryczne szyby, centralny zamek - brak siły
PostNapisane: 6 kwietnia 2009, 16:01 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 12
Lokalizacja: z nikad
boczki juz sciagalem, nie ma nic tam takiego, jedynie co to szyba od kierowcy wyszla z szyny, ale wtedy to wyszla mi bokiem praktycznie..
sam nie wiem..
pod przyciskami sa jakies laczenia kabli izolacja, to byla kogos robota, wydaje mi sie ze tu jest problem, moze wpial sie w jakis cienki przewod i napiecia brakuje..


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: elektryczne szyby, centralny zamek - brak siły
PostNapisane: 6 kwietnia 2009, 16:02 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 12
Lokalizacja: z nikad
boczki juz sciagalem, nie ma nic tam takiego, jedynie co to szyba od kierowcy wyszla z szyny, ale wtedy to wyszla mi bokiem praktycznie..
sam nie wiem..
pod przyciskami sa jakies laczenia kabli izolacja, to byla kogos robota, wydaje mi sie ze tu jest problem, moze wpial sie w jakis cienki przewod i napiecia brakuje..


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL