BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 czerwca 2024, 08:13

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


W dziale proszę umieszczać tematy związane z mechaniką, elektryką i eksploatacją modeli wydanych przed 1990r.

Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.
Nie umiesz czytać, stosować się do powyższych zasad, nie będziesz mieć tematu!!


Tematy związane z modelami wytworzonymi przed 1990r. prosimy zakładać w dziale Young & Oldtimery



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E36] centralny zamek
PostNapisane: 27 lutego 2008, 18:08 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 19
Lokalizacja: Częstochowa
mam pytanie czy jest mozliwe zeby sterowanie centralnego zamka bylo plusem i minusem nie moge podlaczyc alarmu do centralnego zamka podlaczylem zamykanie na przewod bialo-czerwony pin 19 i jest ok zamyka i rygluje ale nie wiem do ktorego przewodu podlaczyc drugi + sprawdzalem i przy otwieraniu pojawia sie prad bodaj na bialo-zielonym ale jak dam tam + z alarmu nic sie nie dzieje posiadam taki sterownik http://moto.allegro.pl/item315415619_st ... 4_e36.html czy moze ktos konkretnie napisac pod jaki kolor kabla sie podlaczyc lub ktory pin


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 sierpnia 2008, 15:36 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 8
Lokalizacja: Resko
Witaj Kolego.
Myślę, że od lutego uporałeś się z problemem. Był bym Ci bardzo wdzięczny, gdybyś podzielił się ze mną doświadczeniami.
Mianowicie mam podobny problem, czytam, że u ciebie kable miały kolory czerwono biały i zielono biały, może ja szukam nie w tym miejscu, bo dokopałem się do wiązki koło kierowcy przy wyjściu z drzwi, tam podczas zamykania i otwierania pojawia się plus na grubym niebieskim i na grubym białym, ale po podłączeniu masy nic nie reaguje a plus robi zwarcie. Pomóż proszę. :mur:
Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 sierpnia 2008, 16:46 
Offline
Forumowicz

Wiek: 37
Posty: 279
Lokalizacja: Europa
Moje BMW: e39 528
Kod silnika: M52B28
ja kupilem jais alaram ale nikt nie chcial sie podjac jego zamontowania..nitk nie obiecywal ze bedzie ok wiec sie wkurzylem dalem do fachowca zaplacilem 300zl i mam spokoj wszytskko dziala kompelt czujnikow i jest ok...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 sierpnia 2008, 14:35 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 8
Lokalizacja: Resko
:hurra: Kolego zobacz tu http://www.vicia.any.pl/ Powinno pomóc


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 26 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL