BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 16:14

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Dodając opinię o danym warsztacie, proszę wyraźnie zaznaczyć czy jest to opinia pozytywna, czy negatywna.

Jeżeli polecacie jakiegoś fachowca/warsztat, koniecznie podajcie w przejrzystej formie dane kontaktowe:
Nazwa firmy
Adres
Tel. kontaktowy
Strona internetowa
etc.

Wszystko w formie czytelnej i łatwej do odnalezienia dla innych użytkowników.


Dział podzielony jest na województwa w których umieszczamy posty z informacjami o warsztatach polecanych i niepolecanych

Tematy ogólne przeznaczone są na sprawy inne niż czysto serwisowe/obsługowe np.:
- autodetailing
- warsztaty blacharsko/lakiernicze
- przyciemnianie szyb
- usługi programowania/kodowania
- chiptuning/hamownie
- tuning i SWAPy
- renowacja felg
etc.


Przypominam iż tutaj - tak jak i na całym forum obowiązuje Regulamin
Zabronione jest reklamowanie swoich warsztatów, sklepów tudzież innych działalności.


BMW Sport nie odpowiada za opinie użytkowników. Pamiętaj, zanim napiszesz opinię Ty odpowiadasz za nią!



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: >> woj. łódzkie
PostNapisane: 27 lutego 2006, 11:34 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 2823
Lokalizacja: MaÂłopolska
Moje BMW: E84
Garaż: Było E36,E39,E60
Witam.

Wszelkie uwagi i opinie dotyczące warsztatów w województwie którego dotyczy temat tego wątku, zamieszczamy właśnie tutaj.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: NIE Polecam: BMW Tłokiński
PostNapisane: 26 czerwca 2008, 16:02 
Witam,
postanowiłem zadać sobie trochę trudu i ostrzec innych przed nieuczciwymi praktykami w BMW Tłokoński.

Wymieniali mi szybę przednią i uszkodzili czujnik deszczu i w dodatku zaproponowali mi wymianę tego czujnika 400 zł plus usługa.

Szczęka mi opadła mi opadła jak zostałem potraktowany w BMW Tłokiński.

Wymieniałem przednią szybę co już opisywałem na innym forum.
http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=83916

W środę odebrałem auto z serwisu i wszystko wyglądało fajnie dopóki nie spadł deszcz.
Okazało się w sobotę kiedy padał deszcz, że nie działa czujnik deszczu - wycieraczek. W poniedziałek pojechałem ponownie do serwisu BMW Tłokiński, aby tą sprawę wyjaśnić i włączyć ów czujnik, ale po godzinie im się nie udało i umówiony zostałem na czwartek - dzisiaj.
Po 3 godzinach otrzymałem telefon ze zlokalizowali usterkę i mogą ją naprawić za 400 zł plus jak się domyślam koszt wykonania usługi. Ów czujnik jednak działał przed wymianą szyby przedniej.

W serwisie BMW Tłokiński zostałem potraktowany jako naciągacz, próbujący wymusić naprawę czujnika na ich koszt. W/g p. Tłokińskiego musiał mieć miejsce nieszczęśliwy zbieg okoliczności, iż przed oddaniem do serwisu czujnik działał,
a po odebraniu auta czujnik nie działa.

Ręce mi opadły. NIE POLECAM TŁOKIŃSKIEGO JAK KTOŚ NIE MUSI ( gwarancja itp).
Ocenę pozostawiam każdemu własną.

Czy ktoś mi może podpowiedzieć jak tą sprawę załatwić??

Pozdrawiam
Plodz1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 stycznia 2009, 15:48 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 3
Lokalizacja: BrdĂłw
Też miałem problem w serwisie u Tłokińskiego. W E46 mojego wujasa coś się sypnęło w pilocie w kluczu i przestał chodzić. Pojechałem więc jako uczynny człowiek do serwisu żeby to sprawdzili.
Tam pan serwisant, po włożeniu kluczyka do docka, zaprogramowaniu go na nowo i próby otworzenia auta, stwierdził, że bateryjka padła i kluczyk do wymiany. Polew miałem z niego bo nawet nie wiedział jak alarm wyłączyć z karty zbliżeniowej, tylko mnie wołał, żebym mu silnik odpalił :super:
Zamówiłem więc nowy kluczyk i gdy już przyszedł i doszło do odbioru okazało się, że stary też działa, tylko sie jakoś rozkodawał a pan w serwisie źle go zaprogramował. ciekawe ? 800 zł w plecy przez pomyłkę serwisanta :) Na szczęście (albo i nie) nie było zapasu także kluczyk sie i tak przyda :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 czerwca 2009, 13:16 
Offline
Forumowicz

Posty: 151
Lokalizacja: z centralnej
UWAGA!

Serdecznie odradzam warsztat (specjalizacja BMW) przy ul. Wydawniczej 5, strona www.bmwlodz.pl

Otoz w srode umowilem sie z Panem Rafalem (do ktorego nic nie mam, bo porzadny fachowiec, choc malomowny ale to nie wada) na sprawdzenie czujników ABS oraz diagnoze modulu ABS. Pan Rafal po kilkudziesieciu minutach i rzetelnym sprawdzeniu wydal diagnoze o koniecznosci wymiany czujnika ABS. Szef warsztatu zadzwonil w zwiazku z tym do kolegi z prosba o przywiezienie prawego przedniego czujnika do ABS w dniu nastepnym. Po umowieniu sie na wymiane na czwartek (jestem z Piotrkowa Tryb.) w godz. 12-13, oraz po telefonie w dniu nastepnym w ok. godz. 11tej i upewnieniu sie, ze czujnik na pewno jest udalem sie na Wydawnicza 5. Po przyjezdzie mechnik wzial sie natychmiast do roboty i po odkreceniu kola i wyjeciu czujnika okazalo sie, ze dowieziony zostal czujnik...lecz lewy. Lekko wkurwiony ide do szefa, ktory juz wykonuje telefon do kolegi ze szrotu i mowi, ze czujnik bedzie ale na jutro...Wyjechalem wiec, ze zarty sobie robia z klientow itp. teksty (w obie strony mam 100 km). Z czym sie spotkalem? ZADNEGO POCZUCIA WINY, SLOWA PRZEPRASZAM ITD ITP....Szef chybcikiem schowal sie gdzies do pakamery, wyslal tylko przydupasa, ktory podszedl do mnie, pozegnal sie i powiedzial: Nie chcemy tu Pana wiecej widziec.
Wyobrazacie sobie? XXI wiek i takie teksty? Do klienta?
Wsiadlem w samochod i udalem, ze odjezdzam...zatrzymalem sie po chwili, szef juz wyszedl z ukrycia i wylalem swoje zale, ze nie ma nawet krzty przyzwoitosci aby przeprosic klienta itd itp., gdybym to uslyszal to gotow bylbym im dac jeszcze jedna szanse a tak apeluje:

JAK NAJDALEJ OD WYDAWNICZEJ 5!!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 czerwca 2009, 19:23 
Offline
Forumowicz

Posty: 151
Lokalizacja: z centralnej
nygus napisał(a):
łódź ul św. Teresy od dzieciątka Jezus 41 na przeciwko stadionu startu, polecam,zajmują się wszelkimi bmw i tylko bmw :) znają się na rzeczy ale nie są tani :(


dobrzy fachowcy, mili ludzie, jest ok...ceny wysokie ale co tam...wole pojechac raz i miec zrobione i byc dobrze obsluzonym niz jezdzic, tracic czas, paliwo i nerwy. POLECAM BMW Sw. Teresy 41 :]


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 czerwca 2009, 14:39 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 13347
Moje BMW: Gtv
implant napisał(a):
polecam warsztat w zgierzu ul Kasprowicza 37 specjalizacja bmw odebralem wczoraj auto i jestem zadowolony cena tez przystepna :super:



ja również tam servisuje, moja bunia witała tam już odkąd jest w PL więc znają ją na wylot i wiedzą co i jak naprawdę POLECAM

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 czerwca 2009, 14:09 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 28
Lokalizacja: Pabianice
możecie podać nr. tel. do mechaników z ulicy Św. Teresy bo mam duży problem z moją bm i z tym drodzy to znaczy ile 2 x drożej niż przeciętny Kowalski?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 czerwca 2009, 22:59 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 63
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36
numer na Teresy: Karol Jagiello 889 212 012
co do tego ze sa drodzy, nie powiedzialabym ze az tak, ale i tak uwazam ze warto tam serwisowac auto
jak jezdzi sie do nich dluzej to licza taniej

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 sierpnia 2009, 20:07 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 45
Posty: 7448
Lokalizacja: Toruń
Moje BMW: e39 530d
Kod silnika: M57D30
Garaż: www.tinyurl.com/podol-e39
Witam,
ja mimo, że jestem z Torunia to polecę warsztat z Waszego województwa zajmujący się naprawą wyświetlaczy pod zegarami, co jest często awarią w e39 przed liftem:

ELMA ELECTRONIC
ul.Szewska 4
26-300 Opoczno
0 601 859 205
elma@opnet.pl

może nie są tani ale solidni, a efekt pracy można zobaczyć u mnie w galerii na str.3
polecam wszystkich zainteresowanym.

_________________
Obrazek
Kupię deskę w skórze.


Ostatnio edytowano 13 grudnia 2011, 16:18 przez podol, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: >> woj. łódzkie
PostNapisane: 8 lutego 2011, 13:56 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 2
Moje BMW: e39
Raczej nie polecam warsztatu samochodowego Pana Kowalskiego przy ul. Więckowskiego 87. W tamtym tygodniu oddałem swoje e39 na wymianę uszczelki pokrywy zaworów oraz świec. Dodatkowo ponieważ silnik mi nie do końca równo pracował (jakby nie palił na wszystkich cylindrach) a nie byłem pewien czy to wina świec, poprosiłem o zdiagnozowanie usterki. Pan mechanik obiecywał mi, że przejrzy silnik, zadzwoni i poinformuje mnie wstępnie o kosztach zanim zacznie naprawę, jednak tego nie uczynił.Naprawa trwała 3 dni, po dwóch dniach po próbie dodzwonienia się do niego pan mechanik do mnie oddzwonił aby mnie poinformować, że już dokonał naprawy, która będzie kosztować mnie 1300 zł. Cena mnie nieco zszokowała bo jak się wydaje wymiana świec i uszczelki to chyba nie jest jakaś szczególna filozofia, no ale zapłaciłem prosząc o wskazanie mi co dokładnie naprawił. Otóż pan wymienił owa uszczelkę (114 zł), świece (ok 290 zł), 2 cewki (po 100) dolał płynu do układu wspomagania i chłodnicy (każdy po 14 zł) no i podobno uszczelnił silnik. Za robociznę wziął ponad 600 zł.
Cóż wydaje mi się, że nieco przepłaciłem (dotychczas jeździłem Volvo s70 do którego części są dość drogie jednak nigdy nie musiałem aż tyle zapłacić za naprawę), ale co najlepsze-samochód nadal pracuje nierówno (podejrzewam, że to sonda lambda , co zresztą sugerowałem mechanikowi), nadal cieknie w okolicach uszczelki pokrywy zaworów a dodatkowo bam brzydko poklejoną obudowę pokrywy zaworów, rzekomo "uszczelnioną" przez mechanika.
Dziś jadę na reklamację i bardzo jestem ciekawy co ów pan mi powie.

Może jestem trochę przewrażliwiony ale czuję się nieco oszukany...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: >> woj. łódzkie
PostNapisane: 8 lutego 2011, 14:08 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 45
Posty: 7448
Lokalizacja: Toruń
Moje BMW: e39 530d
Kod silnika: M57D30
Garaż: www.tinyurl.com/podol-e39
maciek20002, jak Cię facet tak stawia przed faktem dokonanym to żądaj faktury z wyszczególnieniem wszystkich pozycji, co i ile kosztowało, paragony na części itp.

_________________
Obrazek
Kupię deskę w skórze.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: >> woj. łódzkie
PostNapisane: 5 września 2011, 15:29 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 13347
Moje BMW: Gtv
Cytuj:
Polecam warsztat specjalizacja BMW w Zgierzu. Trzeba zjechac z ronda obok shella na drodze na kutno, w prawo i kilkaset metrow po lewej stronie ten warsztat sie znajduje. Naprawde dobrzy fachowcy. Ojciec i ja serwisujemy tam auta. Ojcu poskladali i legenacko naprawili caly silnik w 740D, glowica itp. A i pare problemów elektronika. Naprawde polecam.


Cytuj:
również polecam ten warsztat, super fachowcy, pan od reki złapał śrubokręt posprawdzał, zdiagnozował problem i nie wział złotówki mimo, że spędził przy aucie dobre 40min


MaTiMa napisał(a):
Również tam polecam
Ul. Kasprowicza Zgierz

Grzesiek i Wiktor

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: >> woj. łódzkie
PostNapisane: 25 stycznia 2012, 16:15 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 43
Posty: 1276
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: m52b28
Kod silnika: 227km 289nm
MaTiMa napisał(a):
Również tam polecam
Ul. Kasprowicza Zgierz

Grzesiek i Wiktor
[/quote]


Na -Kasprowicza 37 wybrałem się w celu sprawdzenia i poszukiwania dobrego mechanika, z napraw jestem bardzo zadowolony :D

Warto dodać że chłopaki pracowali kiedyś u Tłokińskiego i wszystko jest w należytym porządku.
Co do cen naprawy ??? pewnie że drożej niż u przysłowiowego pana ,, Mietka '' ale ale efekt pracy i kontakt z klientem na najwyższym poziomie.

Bardzo mi się podobało że najpierw są oględziny auta-co do zrobienia+wycena+części sprawdzonej najwyższej jakości= i pytanie czy naprawiamy.

_________________
Były-e36 320- e36 323-e36 323 Sz 25%-e39 523-e39 528 -e39 540 -e46 330ci - e46 323 -e46 330ci -e36 328 - e36 328 sz 25% - e36 328- e36 328-e36 328 sz25%-e39 528-e36 328 -e46 323-e46 330ci-(e46 323ci i e36 320 Kompresor )
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Obrazek-


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: >> woj. łódzkie
PostNapisane: 2 lutego 2012, 22:37 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 351
Lokalizacja: Lodz
Moje BMW: Alpina B10 V8
Kod silnika: M62B46
Polecam warsztat w którym serwisuje swoje wszystkie BMW od wielu lat - Klinika BMW.
Zarówno mechanika jak i diagnostyka, programowanie itd
http://www.klinika-bmw.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: >> woj. łódzkie
PostNapisane: 14 kwietnia 2012, 10:21 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 13347
Moje BMW: Gtv
smiechu1986 napisał(a):
Witam a ja poszukuje zakładu z łodzi lub okolic w którym założą mi podtlenek gazotu do M52.Pytam o te sprawdzone zakłady lub te które cieszą sie wasza dobra opinia.Pomożecie?


Nie miałem styczności z LPG, ale firma "Na gaz" z ulicy srebrzyńskej ( http://www.nagaz.pl/ ) wydaje sie ogarnięta. Wnioskuje to po tym jak byłem tam na hamownii, którą posiadaja :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: >> woj. łódzkie
PostNapisane: 14 kwietnia 2012, 11:37 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 709
Lokalizacja: Lodz
Moje BMW: e60 530i
Kod silnika: M54b30
Garaż: w trakcie budowy
MaTiMa, byłem tam nawet kiedyś z poprzednim autem i powiem ze to chyba najdroższa firma zakładająca gaz w lodzi z jaka się spotkałem.wiem ze jakość często idzie w parze z cena ale u nich to chyba już przesada..mimo to podlece tam w tygodniu i zapytam co mi zaproponują i za ile...jakies inne propozycje??

_________________
ciorny sedan: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=120688


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: >> woj. łódzkie
PostNapisane: 23 maja 2012, 21:03 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 45
Posty: 7448
Lokalizacja: Toruń
Moje BMW: e39 530d
Kod silnika: M57D30
Garaż: www.tinyurl.com/podol-e39
smiechu1986, zapytaj tych gości: viewtopic.php?p=570740#p570740 ogarniają wyświetlacze to może i za radio się wezmą.

_________________
Obrazek
Kupię deskę w skórze.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: >> woj. łódzkie
PostNapisane: 23 maja 2012, 22:16 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 13347
Moje BMW: Gtv
smiechu1986, jedz do Rafała na ul. Wydawniczą 5

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: >> woj. łódzkie
PostNapisane: 24 maja 2012, 20:17 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 351
Lokalizacja: Lodz
Moje BMW: Alpina B10 V8
Kod silnika: M62B46
Rafała nie ma na Wydawniczej co najmniej od pół roku. Na Wydawczniczą nie ma sensu w ogóle już jeździć bo zostali tam ludzie bez wiedzy i sprzętu.

Co do Elma Elektronik z Opoczna to szczerze polecam. Można załatwić wysyłkowo. Wiedzę i umiejętności maja spore bo jeden z nich działa w Niemczech:
http://kfzpix.de/

Radzę zapytać się zawsze na czym polega naprawa, w Opocznie dostajecie fabrycznie nowy wyświetlacz.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: >> woj. łódzkie
PostNapisane: 11 października 2012, 20:44 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 28
Posty: 1807
Lokalizacja: EBE
Moje BMW: E46 coupe
Kod silnika: M54 B25
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=116277
Polecam mechanika. Zna się na rzeczy zajmuje się tylko i wyłącznie naprawą, diagnostyką aut naszej marki czyli BMW.
Wiele części ma na miejscu. Terminy ma logiczne i ceny bardzo przystępne.

Ogarnia trudne tematy przy trudnych silnikach M3 S50, M5 S62, itp.

Bełchatów/Nowy Świat -DOMINIK

Telefon: 516 057 004

ps. przy wizycie wspomnijcie, że jesteście od Roberta z BMW sport z Bełchatowa. Będzie wiedział o kogo chodzi.
I na pewno da solidny rabat jak zawsze ;) :super:

_________________
Wejdz, popatrz i oceń moją 325Ci coupe
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL