BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 czerwca 2024, 02:24

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 285 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: [E46]Ringi SMD
PostNapisane: 13 grudnia 2011, 08:27 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 986
Lokalizacja: Bydgoszcz
Moje BMW: E46
Kod silnika: M43TU
incoming napisał(a):
jedyne co mnie wkurza przy podłaczeniu tych smd na DRL/I POSTOJOWE to, to że od razu po przekreceniu kluczyka się zapalają


bo podlaczyles "sygnal" pod zasilanie stacyjki :) w jakim momecie chcesz zeby sie zapalaly ? gdy przelacznik swiatel dasz na pozycje postojówek czy jak ? Np. jesli w pozycji postojowek to nie bierz sygnalu z + stacyjki tylko wez z + postojowek. (tzn z jednej postojowki wystarczy)

Ja uwazam ze tam wlasnie jest blad - jafra pisze zeby brac plus ze stacyjki co nie kazdemu moze sie podobac i tu lekko w bład wprowadza sugerujac ze tak musi byc :) a tak naprawde jak zasilanie masz nie zalezne to sygnal mozesz wziasc skad chcesz.... mozesz ze swiatelka do czytania nawet wziasc jak Ci sie tak podoba :) lub ze swiatel mijania czy przeciwmgielnych :) do wyboru do koloru :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46]Ringi SMD
PostNapisane: 13 grudnia 2011, 19:55 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1434
Lokalizacja: Żory-Rybnik
Moje BMW: f12, f30
Kod silnika: unknown
Garaż: www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=92390
www.http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=138967
marver napisał(a):
incoming napisał(a):
jedyne co mnie wkurza przy podłaczeniu tych smd na DRL/I POSTOJOWE to, to że od razu po przekreceniu kluczyka się zapalają


bo podlaczyles "sygnal" pod zasilanie stacyjki :) w jakim momecie chcesz zeby sie zapalaly ? gdy przelacznik swiatel dasz na pozycje postojówek czy jak ? Np. jesli w pozycji postojowek to nie bierz sygnalu z + stacyjki tylko wez z + postojowek. (tzn z jednej postojowki wystarczy)

Ja uwazam ze tam wlasnie jest blad - jafra pisze zeby brac plus ze stacyjki co nie kazdemu moze sie podobac i tu lekko w bład wprowadza sugerujac ze tak musi byc :) a tak naprawde jak zasilanie masz nie zalezne to sygnal mozesz wziasc skad chcesz.... mozesz ze swiatelka do czytania nawet wziasc jak Ci sie tak podoba :) lub ze swiatel mijania czy przeciwmgielnych :) do wyboru do koloru :)


zasilania nie mogę wziasc z postojówki bo do postojówki jest podłaczony biały kabel z modulu DRL jezeli bym tam podłaczył to funkcja DRL i przygasania nie bedzie działać.

czytalem ze mozna podłaczyc przez moduł automatycznego włączania pod alternator ale znow piszą ze mogą być wachania spadki pradu i wystepowanie wyłączania DRL po prostu moge to miec pod stacyjkę ale fajnie by było dać jakiś czasowy 5cio sekundowy opóźniacz zeby jednak ten rozruch był bez oświetlenia w zasadzie to mi nie przeszkadza ale nie wiem jaki to ma wpływ na zywotnosc SMD przy takim lekkim przygasaniu przy zapalaniu.


a tam poza to jezdze juz 3 dni na tych smd jako drl i nikt mi nie miga tak ze wszystko ok.

_________________
brak zgody na link

Obrazek
PASJA Polerska po godzinach... GALERIA
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46]Ringi SMD
PostNapisane: 13 grudnia 2011, 20:36 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 986
Lokalizacja: Bydgoszcz
Moje BMW: E46
Kod silnika: M43TU
incoming napisał(a):
zasilania nie mogę wziasc z postojówki bo do postojówki jest podłaczony biały kabel z modulu DRL


Mi nie chodzi o zasilanie , tylko o sygnal :) zasilanie idzie z aku , sygnal do wlaczenia mam z postojowki , ale u ciebie sprawa jest ciut bardziej skomplikowana bo masz bialy z modul DRL podpiety .... hmm ciekawe defakt musisz cos innego wykminic :)

niewiem ...a ten modul DRL podlaczony jest na + czy - postojowki ?

chociaz jak ma dawac sygnal to pewnie na + co ?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46]Ringi SMD
PostNapisane: 13 grudnia 2011, 23:05 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1434
Lokalizacja: Żory-Rybnik
Moje BMW: f12, f30
Kod silnika: unknown
Garaż: www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=92390
www.http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=138967
moduł jest podłączony zółtym kablem na + ze stacyjki a biały + odpowiada za pozycyjne 60% i idzie do pozycyjnych. myśle ze jak bym podłaczył inaczej czyli biały na + ze stacyjki to ringi by jako drl świeciły 60% a pozycyjne 100% odwróciło by się to i nie spełniało funkcji DRL jak trzeba.

jedyna możliwość jaką widzę to zabudowa przełącznika którym mozna włanczać i wyłanczać DRL po przekreceniu stacyjki ale znów taki manewr moze powodowac to ze zawsze bedzie trzeba pamietac o tym by je włączyć. a znajac zycie bede zapominać. no nic narazie zostawię to tak jak jest w sumie to chyba wiekszosc aut ma własnie tak zrobione ze włanczaja sie po przekreceniu stacyjki.

_________________
brak zgody na link

Obrazek
PASJA Polerska po godzinach... GALERIA
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46]Ringi SMD
PostNapisane: 14 grudnia 2011, 08:18 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 986
Lokalizacja: Bydgoszcz
Moje BMW: E46
Kod silnika: M43TU
incoming napisał(a):
moduł jest podłączony zółtym kablem na + ze stacyjki a biały + odpowiada za pozycyjne 60% i idzie do pozycyjnych. myśle ze jak bym podłaczył inaczej czyli biały na + ze stacyjki to ringi by jako drl świeciły 60% a pozycyjne 100% odwróciło by się to


tez tak mysle.

Kupujac ringi rozumiem ze dokupywales tem modul DRL o ktory sie tutaj rozchodzi. Na aukcja jafra nie pokazuje jak ten modul wyglada... mozesz zrobic zdjecie tego , z krotkim opisem kabli ?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46]Ringi SMD
PostNapisane: 19 grudnia 2011, 20:41 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 246
Lokalizacja: Skierniewice
Moje BMW: E-46 318i
Kod silnika: M43/TU
Witam. Ja dzisiaj montowałem u siebie te ringi smd(białe).
Świeca bardzo mocno i zastanawia mnie to czy w nocy nie beda oślepiać pojazdów z przeciwka :23:
A co za tym idzie czy policja sie tym nie za interesuje .


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46]Ringi SMD
PostNapisane: 20 grudnia 2011, 13:51 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 986
Lokalizacja: Bydgoszcz
Moje BMW: E46
Kod silnika: M43TU
Kmailo'rs napisał(a):
Witam. Ja dzisiaj montowałem u siebie te ringi smd(białe).
Świeca bardzo mocno i zastanawia mnie to czy w nocy nie beda oślepiać pojazdów z przeciwka :23:
A co za tym idzie czy policja sie tym nie za interesuje .



nie beda, to punktowe swiatlo jest. jakby bylo inaczej to wlaczone ringi osiwetlalyby ci droge , a tak nie jest.

ps- nowe audi w serii to by dopiero po oczach walilo :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46]Ringi SMD
PostNapisane: 12 stycznia 2012, 13:53 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 270
Moje BMW: E46, F30, F25, E70
Witam. Kupilem wlasnie zestaw ringow SMD, oraz modul DRL do nich. Wszystko takie jak na zdjeciach:
Ringi:
Obrazek

Moduł:
Obrazek

Chce podlaczyc to nastepujaco:
Swiatla dzienne sie zapalaja po przekreceniu kluczyka, po wlaczeniu postojowek sie zapalaja na te ok.70%. Oprocz tego ringi sie zapalaja razem z lapka w srodku, czyli przy otwieraniu samochodu, drzwi itp.

Czy ktos by mogl tak lopatologicznie opisac jak to zrobic? Oraz oczywiscie jak ominac ewentualny blad postojowek? O elektryce mam troche pojecia, ale nie wiem gdzie jakie kable sa i gdzie sie podpinac.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46]Ringi SMD
PostNapisane: 12 stycznia 2012, 14:57 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 2740
Lokalizacja: Oświęcim
Moje BMW: F10 550i
bania88, jak zainstalujesz je na aucie to wrzuc zdjecie bo sam nad takimi myślałem :)

kiedyś zamówiłem na ebay ringi i do dzisiaj nie doszły... a minał rok... a w Polsce niema za dużego wyboru bo te cfll wszystkie takie same, tylko ceny różne :) no i ledowe, które świecą tragicznie :dobani:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46]Ringi SMD
PostNapisane: 12 stycznia 2012, 17:23 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 270
Moje BMW: E46, F30, F25, E70
Podlacze tylko czekam az ktos napisze jak :) Te swieca super bo juz patrzylem :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46]Ringi SMD
PostNapisane: 12 stycznia 2012, 23:37 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1434
Lokalizacja: Żory-Rybnik
Moje BMW: f12, f30
Kod silnika: unknown
Garaż: www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=92390
www.http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=138967
bania88 napisał(a):
Witam. Kupilem wlasnie zestaw ringow SMD, oraz modul DRL do nich. Wszystko takie jak na zdjeciach:
Ringi:
Obrazek

Moduł:
Obrazek

Chce podlaczyc to nastepujaco:
Swiatla dzienne sie zapalaja po przekreceniu kluczyka, po wlaczeniu postojowek sie zapalaja na te ok.70%. Oprocz tego ringi sie zapalaja razem z lapka w srodku, czyli przy otwieraniu samochodu, drzwi itp.

Czy ktos by mogl tak lopatologicznie opisac jak to zrobic? Oraz oczywiscie jak ominac ewentualny blad postojowek? O elektryce mam troche pojecia, ale nie wiem gdzie jakie kable sa i gdzie sie podpinac.



ja to własnie tak podłanczałem jak chcesz i problem był własnie z zapalaniem ringów przy otwieraniu auta, drogą dedukcji i prob bez dodatkowych dwóch diod kierunkowych sie nie obejdzie. jak podłączylem przez jedną diode kierunkową ze srodka do plusa ze stacyjki to ringi głupialy przy zapalanu z pilota wlaczala sie tez pompka paliwa i chyba ladowanie alternatora, ale ominąłem to drugą diodą lutowana na jednym z kabli modolu SMD do jazdy dziennej. i teraz mam tak ze ringi zapalają sie po przekręceniu kluczyka 100% jako pozycyjne 70% i jako otwieranie i zamykanie auta 100%.

musiał bym zajrzeć do środka kabli to bym napisał dokładnie gdzie zastosowałem diody, jak to mam, bo tak jak mowie samo podłaczenie to zadna filozofia pod zapalanie z kluczyka ale przez to ze jest modul DRL trzeba zrobic dodatkowe kierunkowe blokady zeby sie + nie wracał bo ringi szalaly.

teraz mam tak jak chciałem i znów jestem z siebie dumny :]

_________________
brak zgody na link

Obrazek
PASJA Polerska po godzinach... GALERIA
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46]Ringi SMD
PostNapisane: 13 stycznia 2012, 17:59 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 270
Moje BMW: E46, F30, F25, E70
incoming, Mozesz opisac jak to podlaczyles? Bo ja mam ten zestaw, ale bez zadnej instrukcji.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46]Ringi SMD
PostNapisane: 16 stycznia 2012, 01:08 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 9899
Moje BMW: E46Coupe
Garaż: /E46Turbo
320Cd @ 2.5 M50Turbo.
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=86&t=94261
Macie jakieś fotki jeszcze jak to wygląda na aucie? Ciekawe to, ciekawe... :hyhy:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46]Ringi SMD
PostNapisane: 16 stycznia 2012, 16:49 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 986
Lokalizacja: Bydgoszcz
Moje BMW: E46
Kod silnika: M43TU
ja mialem wrzucic z tymi postojowkami 1smd fotki, jak to wspolgra z ringami ....ale 3 tydzien juz je zalatwiam..kazdy ma w ofercie a nikt na stanie , koles jeden mi je sciaga, postaram sie je nabyc w tym tygodniu, zaloze i wrzuce fotki.
co do samych ringow , ja jezdze na nich juz 2 miesiac i juz nie raz mnie suszyli w drodze do pracy i jakos policja sie do nich nie dowala , tak sam kierowcy nie mrugaja.
Napewno efekt jest 100 razy lepszy niz jak taksiaze jezdza na tych badziewiach przymocowanych do zderzaka.
Chyba policja sie przyzwyczaiła dzieki nowym modelom bmw do ringow.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46]Ringi SMD
PostNapisane: 16 stycznia 2012, 19:50 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 270
Moje BMW: E46, F30, F25, E70
To koledzy by mogl ktos pomoc z tym podlaczeniem? Weekend juz coraz blizej, a potem to juz czasu nie bedzie :(

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46]Ringi SMD
PostNapisane: 16 stycznia 2012, 21:07 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1434
Lokalizacja: Żory-Rybnik
Moje BMW: f12, f30
Kod silnika: unknown
Garaż: www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=92390
www.http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=138967
bania88 napisał(a):
incoming, Mozesz opisac jak to podlaczyles? Bo ja mam ten zestaw, ale bez zadnej instrukcji.


nie dostałes instrukcji od Jafra??, ale do ringów jako zapalanie z kluczyka przez ten moduł to instrukcji nie ma musiał bym zajrzeć pod maske bo juz nie pamietam a nie chce sie pomylic z tymi kablami.

nie ma pogody zeby zorbić dobre foto:( ale świecą bardzo intensywnie nawet na 70% są dobrze widoczne.

tu masz instrukcje punktu 2 ten co potrzeba, foto telefonem zrobione jak co moge wieksze przesłać

Obrazek

_________________
brak zgody na link

Obrazek
PASJA Polerska po godzinach... GALERIA
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46]Ringi SMD
PostNapisane: 16 stycznia 2012, 22:40 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 270
Moje BMW: E46, F30, F25, E70
incoming napisał(a):
nie dostałes instrukcji od Jafra??, ale do ringów jako zapalanie z kluczyka przez ten moduł to instrukcji nie ma musiał bym zajrzeć pod maske bo juz nie pamietam a nie chce sie pomylic z tymi kablami.

nie ma pogody zeby zorbić dobre foto:( ale świecą bardzo intensywnie nawet na 70% są dobrze widoczne.

tu masz instrukcje punktu 2 ten co potrzeba, foto telefonem zrobione jak co moge wieksze przesłać

Obrazek


Zdjecie dobre, co trzeba to widac :). Dzieki :padam: Teraz kilka laikowych pytan :wstyd: :
"Minus- masa akumulator" to gdzie podlaczyc to? O ile dobrze pamietam to pod dowonla metalowa czesc, ale wole sie upewnic?
Kabel w ktorym sie pojawia plus po przekreceniu kluczyka, ktory to lub jak to sprawdzic?
Bialy to pod postojowki podlaczyc czy pod mijania?
No i gdzie znalezc kabel od lampki w srodku? Zeby podpiac te zapalanie sie ringow przy otwieraniu itp.? Gdzies pod maska sie to znajdzie czy trza kopac do kokpitu?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46]Ringi SMD
PostNapisane: 16 stycznia 2012, 23:35 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1434
Lokalizacja: Żory-Rybnik
Moje BMW: f12, f30
Kod silnika: unknown
Garaż: www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=92390
www.http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=138967
ja minus brałem z obudowy auta a dokładniej obok puszki komputera pod maską jest juz jedna masa przykrecona wiec podpiąłem sie tam + brałem z tej czarnej skrzynki gdzie jest komputer gruby czerwony kabel z białym paskiem i zółtymi prążkami trudno nie zauważyć go, biały podłancza sie pod jeden plus z postojówek.

najwazniejsze to prawidłowe podłączenie modułu w kable z przekaznika, bo ogólnie przekaznik co jest dołączony nie bedzie potrzebny w układzie dziennych. na tym foto widać jak jest obrócona wtyczka i opisane kable jak nie mozesz sie rozczytac to u mnie na zywo lepiej to widać to podam.

ze srodka mozesz wziasc z pod schowak pasazera (+) jest tam wmiare dostep przez jedno zaslepione miejsce do komory silnika ale pamietac trzeba o diodach kierunkowych bo ci sie bedzie w srodku zapalac jak właczysz ringi i druga dioda na kablach modulu zeby ci prąd nie włanczał przy otwieraniu auta pompki paliwa i ogólnie coś jak przy przekrecenu kluczyka. ale teraz nie pamiętam pod jaki kabel sie wpinałem z diodą zeby to odciać. bo inaczej ringi bedą wariować przy otwieraniu/zamykaniu bedzie buczeć pod maską.

troche sie nagłowilem zeby włąsnie ogarnać te zapalanie ringów z pilota, tego problemu nie było jak by sie nie miało tego modułu DRL albo w ringach CCFL tez nie trzeba było blokować (+). ale na szczescie udało mi sie to obejsc.:)

_________________
brak zgody na link

Obrazek
PASJA Polerska po godzinach... GALERIA
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46]Ringi SMD
PostNapisane: 16 stycznia 2012, 23:52 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 270
Moje BMW: E46, F30, F25, E70
incoming napisał(a):
ja minus brałem z obudowy auta a dokładniej obok puszki komputera pod maską jest juz jedna masa przykrecona wiec podpiąłem sie tam + brałem z tej czarnej skrzynki gdzie jest komputer gruby czerwony kabel z białym paskiem i zółtymi prążkami trudno nie zauważyć go, biały podłancza sie pod jeden plus z postojówek.

najwazniejsze to prawidłowe podłączenie modułu w kable z przekaznika, bo ogólnie przekaznik co jest dołączony nie bedzie potrzebny w układzie dziennych. na tym foto widać jak jest obrócona wtyczka i opisane kable jak nie mozesz sie rozczytac to u mnie na zywo lepiej to widać to podam.

ze srodka mozesz wziasc z pod schowak pasazera (+) jest tam wmiare dostep przez jedno zaslepione miejsce do komory silnika ale pamietac trzeba o diodach kierunkowych bo ci sie bedzie w srodku zapalac jak właczysz ringi i druga dioda na kablach modulu zeby ci prąd nie włanczał przy otwieraniu auta pompki paliwa i ogólnie coś jak przy przekrecenu kluczyka. ale teraz nie pamiętam pod jaki kabel sie wpinałem z diodą zeby to odciać. bo inaczej ringi bedą wariować przy otwieraniu/zamykaniu bedzie buczeć pod maską.


Jak ten modul podlaczyc to na stronie jafry jest zdjecie, o to chodzi?:
Obrazek

Te diody kierunkowe to trzeba z tego co sie orientuje dac tak:
Obrazek

Ten gruby czerwony kabel z białym paskiem i zółtymi prążkami to ten co sie + po przekreceniu kluczyka pojawia tak?

A gdzie tam spod schowka wziac + od lamki? Ja podswietlenia na nogi nie mam :(

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [E46]Ringi SMD
PostNapisane: 17 stycznia 2012, 17:49 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1434
Lokalizacja: Żory-Rybnik
Moje BMW: f12, f30
Kod silnika: unknown
Garaż: www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=92390
www.http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=138967
tak od jafry to jest to podłaczenie na zdjęciu

dioda z lampki musi isc do zaplonu ale musis odciac prad zeby nie szłą do modulu odwrotnie , moduł ma tylko wypuszczac sygnał inaczej bedzie wariować a pozycyjne nie bedą swiecic na 70% tylko na 100%.

proponuje zrobic najpierw tak zeby swieciły ringi jako dzienne i pozycyjne a potem pobawic sie z zapalaniem przy otwieraniu bo z tym troche zabawy jest Ja nad tym 2 godziny kombinowalem co gdzie odciąć zeby nie kolidowało z resztą. Jak bedzie bedziesz miec juz zapalanie ringów z kluczyka i bedzie buczec pod maską to jesteś w połowie drogi do końca ze tam powiem. szkoda bo na zywo to teraz proste jest do pokazania.

kabla tez tak dali oszczednie do tych ringów ze jak chce sie to wszystko schwac przy kompie w skrzynce to troche trzeba dorobić.

_________________
brak zgody na link

Obrazek
PASJA Polerska po godzinach... GALERIA
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 285 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 30 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL