BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 czerwca 2024, 23:50

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [e39] lekko migający ksenon
PostNapisane: 13 grudnia 2008, 11:09 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 29
Lokalizacja: Grudziądz
Moje BMW: 525dA Touring
Kod silnika: M57
Zamontowałem zestaw HID w e39 po lifcie 6000k, wszystko jest ok z jednym wyjątkiem... jeden żarnik lekko mruga natomiast drugi czasami (chociaż nie jest to regułą), praktycznie niewidoczne, ale ja widzę :zly: , facet od którego kupiłem zestaw poradził mi wymienić bezpiecznik od świateł na 15A, co o tym myślicie. Na koniec dodam że zestaw kosztował 200PLN + adaptery i ma 12 m-cy gwarancji.|Czyżbym zapłacił frycowe?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e39] lekko migający ksenon
PostNapisane: 13 grudnia 2008, 15:26 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 41
Posty: 2868
Lokalizacja: Opole
Moje BMW: 530iA
Kod silnika: M54B30
spokojny napisał(a):
Zamontowałem zestaw HID w e39 po lifcie 6000k, wszystko jest ok z jednym wyjątkiem... jeden żarnik lekko mruga natomiast drugi czasami (chociaż nie jest to regułą), praktycznie niewidoczne, ale ja widzę :zly: , facet od którego kupiłem zestaw poradził mi wymienić bezpiecznik od świateł na 15A, co o tym myślicie. Na koniec dodam że zestaw kosztował 200PLN + adaptery i ma 12 m-cy gwarancji.|Czyżbym zapłacił frycowe?


z tego co sie orientuje to czesto te hid-y mrygaja ale podobno to jest normalne i po jakims czasie to mija takze poczekaj z tydzien jezeli nic sie nie poprawi to wymieniaj na gwarancji :)

_________________
[you] luknij na moją srebrną strzałe


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 grudnia 2008, 01:54 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 150
Lokalizacja: Bytom
Moje BMW: E39
W mojej poprzedniej E36 montowałem też ksenon i nigdy nic nie mrugało, dałem za nie wtedy 500zł firma O.L.L.O, teraz chodzą tak koło 300zł.
Sądze kolego że jakość idzie w parze z ceną i czasem warto dorzucić pare złociszy żeby uniknąć takich sytuacji ;) .
A z tym bezpiecznikiem to nieźle wymyślił :rotfl: przecież ksenon bierze mniejszy prąd bo ma 35W a nie 55W więc co ma dać wymiana na mocniejszy :zdziwko: ?
Problem prawdopodobnie leży w przetwornicach, zamień je stronami i zobacz czy będzie tak samo mrugać pod drugą przetwornicą, jak coś to gwarancja i wymiana, to ma być ksenon a nie stroboskop :rotfl:

_________________
Wreszcie upragnione 6 cylindrów, sesja wkrótce :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 grudnia 2008, 17:34 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 29
Lokalizacja: Grudziądz
Moje BMW: 525dA Touring
Kod silnika: M57
Dzięki za zainteresowanie moim problemem, popracuję nad tymi zmianami a jeżeli nie będzie porządanego rezultatu to wymienię albo oddam. Dam znać jak to się rozwiązało.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 24 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL