BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 czerwca 2024, 11:28

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [e34] 520i spalanie benzyna i gaz
PostNapisane: 6 sierpnia 2010, 21:12 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 52
Lokalizacja: Sosnowiec
Moje BMW: 5xx
Mam do was takie pytanko, w szczegulności do posiadaczy owego modelu, ile palą wam autka w benzynie, bo tutaj wiem że napewno będą prawdziwe relacje a nie ze tak jak gośc pierwszy lepszy że jemu pali 6 litrów w mieście, i drugie pytanko jeśli nie mam mocy na paliwku to w pierwszej kolejności wymienic przepływke pompe a może coś innego?? i ostatnie pytanie zna ktoś może jakiegoś dobrego gazownika z okolic sosnowca? bo mam problem z butlą albo jest nieszczelna albo jest rozregulowana bo autko spalilo mi jakies 27 litrów gazu może na 60 kilometrów, albo nie spalilo tylko uleciało sam juz nie wiem;/ narazie na benzynie bd musial jezdzic i stad pytam ile wam spalaja


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e34] 520i spalanie benzyna i gaz
PostNapisane: 7 sierpnia 2010, 15:24 
Offline
Forumowicz

Wiek: 35
Posty: 194
Lokalizacja: mysłowice
Moje BMW: e38 740
Kod silnika: M60B40
Mi pali ok 12l Pb dodam ze na kolach 235/45/17 :cool:

_________________
Siła drzemie w Beemie...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e34] 520i spalanie benzyna i gaz
PostNapisane: 7 sierpnia 2010, 17:49 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 52
Lokalizacja: Sosnowiec
Moje BMW: 5xx
a nie chce ktos może kupic na częsci całej mojej buni;( 1500 bo mnie nawet nie stac na naprawy juz a tez nie moze tak stac caly czas na parkingu blacha zrowa wsyzstko zdrowe lakier troszke spłowiały ubezpieczenie przeglad na cały rok, silnik zdrowy nie myty z tego co się orientuje do wymiany jest pompa paliwa chyba bo chodzi ale nie ma mocy


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e34] 520i spalanie benzyna i gaz
PostNapisane: 24 sierpnia 2010, 11:07 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 57
Moje BMW: nima... jeszcze
sebero napisał(a):
a nie chce ktos może kupic na częsci całej mojej buni;( 1500 bo mnie nawet nie stac na naprawy juz a tez nie moze tak stac caly czas na parkingu blacha zrowa wsyzstko zdrowe lakier troszke spłowiały ubezpieczenie przeglad na cały rok, silnik zdrowy nie myty z tego co się orientuje do wymiany jest pompa paliwa chyba bo chodzi ale nie ma mocy


masz gdzieś fotki tej bawarki? To jest stary motor M20 czy nowszy M50? Który rocznik ta bawaria?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e34] 520i spalanie benzyna i gaz
PostNapisane: 4 września 2010, 21:47 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 52
Lokalizacja: Sosnowiec
Moje BMW: 5xx
Przepraszam ze tak pozno, fotki sa w jednym z moich postów, chociaz nie oddaja prawdziwosci samochodu, przynajmniej mi sie wydaje ze na zywo napewno sie lepiej prezentuje, samochod jezdzi juz na benzynie, motor m20 rocznik 89 jesli jestes zainteresowany to moj nr 519876971 lub na forum tutaj jak Ci wygodniej:) albo ktoś inny chętny?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL