BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 czerwca 2024, 12:16

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [e39] Radyjko i dorobiony do niego kabel i dvd?
PostNapisane: 20 grudnia 2010, 12:56 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 128
Lokalizacja: NT/KRK
Moje BMW: e39
Kod silnika: M52B28
A więc chodzi o to że sprawdziłem w mojej e39 jedną rzecz która mnie nurtuje od początku zakupu tego auta czyli to że pod siedzeniem mam jakiś odtwarzacz dvd SONY DVD Player mv-101 tak wygląda:

Obrazek

do niego oczywiście podpięte kabelki od powera i conection box(xvm) niby świeci można płytę wsunąć no ale nic nie gra ani nic... Więc poszedłem za tropem wyciągnąłem radio a tam odnalazłem conection box xa-113 poniżej foto:

Obrazek

do którego jest podpięte DVD(MV) i power a także dwa podejrzane kabelki zaś te kabelki lecą do radia, w które są wlutowane kabelki te wyglądają tak:

Obrazek

Poprzedni właściciel coś mi tam mówił, że niby mu to działało z tym radiem i z tymi głośnikami i że nawet był do tego monitor, lecz jakiś kolega mu go pobił czy coś. Jak pytałem się go jak zrobić żeby to działało to nie potrafił mi tego wytłumaczyć coś mówił, że musze mieć wzmacniacz czy coś? Ale nie wiem.... Tak jak mówię gościu trochę zielony był i raczej od niego się dużo nie dowiem...

I tutaj nasuwa się moje pytanie jak to uruchomić może by to zadziałało i przynajmniej by mi, mp3 odtwarzało na tym, co mam na razie nie mam kasy żeby iść w zakładanie jakiegoś sprzętu porządnego a chciałbym wykorzystać to, co się znajduje w aucie??

Macie może jakieś pomysły, co do tego, bo średnio się na car audio znam?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e39] Radyjko i dorobiony do niego kabel i dvd?
PostNapisane: 3 stycznia 2011, 00:57 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 51
Lokalizacja: kiedys poznan teraz Stockholm
Moje BMW: 3333333
Kod silnika: xxxxxxxxxxxx
Witam
Z tego co widze to masz odwarzacz dvd i rozdzielacz od monitora
Ale jesli do tego rozdzielacza nie ma wpietej takiej duzej wtyczki to nic ci nie bedzie dzialalo
Bo nie ma jak ale jesli tak to moze koles wymyslil jakis patent.
Ja mam u siebie wlasznie taki zestawik dla dzieciakow z 2 monitorami w zaglowkach
Jak by co to masz tu monitorek
http://allegro.pl/sony-xvm-h65-monitor- ... 29873.html
A i to dvd nie czyta mp3


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e39] Radyjko i dorobiony do niego kabel i dvd?
PostNapisane: 16 stycznia 2011, 13:14 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 128
Lokalizacja: NT/KRK
Moje BMW: e39
Kod silnika: M52B28
baseman 1981 napisał(a):
Witam
Z tego co widze to masz odwarzacz dvd i rozdzielacz od monitora
Ale jesli do tego rozdzielacza nie ma wpietej takiej duzej wtyczki to nic ci nie bedzie dzialalo
Bo nie ma jak ale jesli tak to moze koles wymyslil jakis patent.
Ja mam u siebie wlasznie taki zestawik dla dzieciakow z 2 monitorami w zaglowkach
Jak by co to masz tu monitorek
http://allegro.pl/sony-xvm-h65-monitor- ... 29873.html
A i to dvd nie czyta mp3


W rozdzielacz nie ma wpiętego kabla tylko od monitora, bo monitora mi poprostuj brakuje i tu się nasuwa moje pytanie czy brak monitorka jest powodem do tego że nie odtwarza się muzyka itp, bo tak jak pisałem pomotane tam jest że do radia są dorobione dwa wyjścia, i to poprostu wyglada tak jakby monitor sterował tym dvd i on wtedy by dawał ten sygnał na radio ori... ale korde nie mam jak tego sprawdzić bo nie mam monitora a 450zł za monitor dawać żeby nie być pewnym czy to zadziała czy nie....

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 26 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL