BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 czerwca 2024, 22:38

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: montaż progów i dokładki zderzaka
PostNapisane: 28 września 2008, 12:43 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 3
Lokalizacja: Sapsborg
mam problem i do końca nie wiem jak mam go zakończyć. Blacharz lakiernik spartaczył robotę,miał założyć progi i dokładki zderzaka na przód i tył. Ok,zrobił to,tylko nie tak jak trzeba. Nie zamocował tego na klej,tylko przykręcił wszystko na wkręty,wgląda to jak...no kompletna klapa. Co mogę zrobić teraz,jak to poprawić,na pewno ściągnę wszystko,tzn zderzak przedni chce włożyć pod listwę ale nie wiem czy da radę,przeszkadza mi listwa od tablicy rejestracyjnej,mogę to obciąć? Ale tylko to co to będzie odstawać aby dopasować dokładkę. Co do progów,to jak zamontować ich,aby nie było widać łączenia? Jest to w ogóle możliwe? Jak wsunąć to w miejsca gdzie są uszczelki drzwi ! Zderzak tylni tak samo,przykręcony na śrubki,nie klejony. Jak to zrobić dalej,zaszpachlować dziury po śrubach i sprobować dociągnąć go pod listwę? Jak zamocować na nowo te wszystkie części,ktoś tam wypełniał elementy pianką i potem kleił. To dobry sposób? Proszę o radę,bo dalej jeździć się tym nie da. Zrobię to sam i pojadę do partacza,niech mi zwróci kase za zniszczenia jakie zrobił.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 września 2008, 20:36 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 2786
Lokalizacja: BYDGOSZCZ
Moje BMW: AR 159
jedz i niech ci to zdejmie, i odda kase
a to jest laminat?
jesli kiepawy laminat to szalu nie bedzie :kwasny:
ja osobiscie bym to tak kleil aby to mailo rece i nogi,i byly widoczne laczenia, bo jak je zakleisz szpachlowka (obojetnie jaka) to laczenia takich rzeczy z nadwoziem predzej czy później itak popeka!!
a jeszcze lepsze rozwiazanie to bym tego nie zakladal :|

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 22 lutego 2009, 13:43 przez SCHNITZER, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 września 2008, 10:19 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 3
Lokalizacja: Sapsborg
Tak,to jest laminat,nie jest to żaden towar z allegro,czy z giełdy bo wiem,że tam dopasowany zderzak dostać to jak zaufać ślepemu na polu minowym. Pisząc,że chciałbym aby nie było widać łączenia to nie miałem na myśli szpachlowania ale schowania dokładki pod listwę aby nie było widać gdzie się zaczyna. To podpowie mi ktoś jak to skończyć? Czym kleić żeby zderzak nie był luźny i jak te progi wpasować pod uszczelki drzwi.Wątpię,żeby śrubki na nadkolach wystarczyły


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 września 2008, 15:33 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 59
Lokalizacja: TwardogĂłra
error :P


Ostatnio edytowano 29 września 2008, 15:47 przez Tomash-26, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 września 2008, 15:45 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 59
Lokalizacja: TwardogĂłra
studi76 napisał(a):
Tak,to jest laminat,nie jest to żaden towar z allegro,czy z giełdy bo wiem,że tam dopasowany zderzak dostać to jak zaufać ślepemu na polu minowym. Pisząc,że chciałbym aby nie było widać łączenia to nie miałem na myśli szpachlowania ale schowania dokładki pod listwę aby nie było widać gdzie się zaczyna. To podpowie mi ktoś jak to skończyć? Czym kleić żeby zderzak nie był luźny i jak te progi wpasować pod uszczelki drzwi.Wątpię,żeby śrubki na nadkolach wystarczyły


hehe :rotfl: laminat jak bys chciał wiedzies to najczęsciej towar z allegro :P

jeżeli laminat to tylko srubki bo zwykle tak bywa że niema mocowan w tych wynalazkach, a jak juz są to zle dopasowane i trzeba je pozniej wycinac bo tylko przeszkadzaja, uwierz mi wiem cos o tym :wstyd: :kwasny:

progi pewnie tez masz z laminatu :kwasny: montuje sie je na spinki, wiercac dziurki w progach :)

spinki kupisz np. na allegro

powodzenia w samodzielnym mocowaniu ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 września 2008, 19:40 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 3
Lokalizacja: Sapsborg
Z allegro mogę kupić inne rzeczy,ale nie progi. Wole pokonać te 100km i kupić je u producenta oraz osobiście je dopasować. Nie zawsze zdarza się znaleźć sprzedającego z allegro który jest blisko miejsca zamieszkania. Niby są gwarancje zwrotu itd ale za dużo bawienia z tym jest i ten czas oczekiwania...Ale dzięki bardzo za rady,na pewno skorzystam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL