BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 czerwca 2024, 21:10

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 15 września 2007, 21:16 
Eee tam bajery jakies,juz gangstery sie zachciewa,moje bedzie pachniec malinkami ,o i najlepiej! :cwaniak: A nie fuj dymy jakies ;)
Fajne sa takie perfumy z rozpylaczem,na klime,wiecie,wiatraczki.Ladne,subtelne zapachy-niekoniecznie damskie,meskie takze! Naprawde super,mysle,ze warto inwestowac.Ja jak wsiadam do auta w ktorym smierdzi to od razu mi sie mniej podoba.Chyba kazdy z nas tak ma.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 września 2007, 07:25 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 508
Lokalizacja: WSC
A mnie się podoba zapach seryjnego bmw. Jak się ma czyste filtry i sprawną klime to nie trzeba nic stosować. Co najciekawesze, to każde bmw w jakim miałem okazje siedzieć w większym lub mniejszym stopniu ma ten zapach.
Co do stosowania "uszlachetniaczy" zapachu, to nienawidze słodkich i kontrastowych zapachów. Czasami się wsiądzie do kogoś i masz wrażenie jakbyś w cukierni siedział.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 września 2007, 07:58 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 1320
Moje BMW: e46 COUPE+COMPACTe36
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=94308
zapach w aucie jest bardo wazna sprawa :)
ja np mam obsesje na punkcie czystosci i wygladu wnetrza auta
zreszta nie tylko auta to dotyczy wszystkiego ubioru domu telefonu itp
znajomi czasami sie smieja ze przesadzam ale ja i tak wiem swoje :P
w moim przypadku wybor auta (pomijajac wzgledy finansowe)byl spowodowany
tym ze auto poprostu mi sie spodobalo wizualnie :] jasna tapicerka byla nie zniszczona
prawie jak nowa ale wracajac do tematu zapch wnetrza jest bardzo istotna sprawa dziala on na nas nie swiadomie i ma wielki wplyw na to jak odbieramy cale auto

_________________
Obrazek
KTO CHCE SZUKA SPOSOBU, KTO NIE CHCE SZUKA POWODU
http://reklamywydruki.pl/


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 września 2007, 09:48 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 9443
Lokalizacja: PL
CZECHU napisał(a):
zapach w aucie jest bardo wazna sprawa :)
ja np mam obsesje na punkcie czystosci i wygladu wnetrza auta
zreszta nie tylko auta to dotyczy wszystkiego ubioru domu telefonu itp
znajomi czasami sie smieja ze przesadzam ale ja i tak wiem swoje :P
w moim przypadku wybor auta (pomijajac wzgledy finansowe)byl spowodowany
tym ze auto poprostu mi sie spodobalo wizualnie :] jasna tapicerka byla nie zniszczona
prawie jak nowa ale wracajac do tematu zapch wnetrza jest bardzo istotna sprawa dziala on na nas nie swiadomie i ma wielki wplyw na to jak odbieramy cale auto

skad ja to znam :hyhy: zawsze lubilem vanilie w aucie do czasu kupna bmw,zapach w srodku jest bardzo oryginalny i zadne inne nie sa juz potrzebne

_________________
BMW E46 Touring
viewtopic.php?f=6&t=150081&start=0


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 października 2007, 12:26 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 48
Lokalizacja: Szczecin
Ja u siebie z racji tego ze pale to raz w miesiącu czyszczę tapicerke Vanishem(jednocześnie smaruje część skórzaną balsamem do skór takim do torebek i odzieży), zostaje po tym na długo delikatny świeży zapach w aucie.A z zapachów do auta to pasuje mi i używam Ambi Pur Car anti tobacco,no ewentualnie może być choinka, ale tylko czarna-black classic,takie operacje pomagają mi sie pogodzić z tym ze pale w aucie :zawstydzony:,byle tylko nie trzymać w popiołce kiepów to nie smierdzi.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 października 2007, 12:48 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 387
Lokalizacja: Ryki
Tapicerka szybciej sie powyciera jak tak czesto bedziesz ja pral. Nie wiem gdzie mieszkasz, ja w domku jednorodzinnym i u mnie wystarcza raz na jakis czas wyjac wycieraczki, odkurzyc auto i tak zostawic na kilka godzin na podwórku, w cieniu - oczywiscie z otwartymi drzwiami czy oknami.

Dopiero doczytalem, ze masz skore - wiec ta tapicerke na podlodze czy podsofitke mozesz spokojnie prac ile wlezie, a o skore ladnie dbaj :)

_________________
Link do galerii mojego BMW na BMW-Sport.pl
Link do galerii mojego BMW na TwojaFura.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 października 2007, 13:06 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 48
Lokalizacja: Szczecin
Mam pólskóry (dbam ale troche przytarta jest na brzegu od wsiadania i wysiadania),tapicerke przecieram tylko delikatnie szmatka z pianą z Vanisha, podsufitke tez tylko delikatnie odświeżam jej zapach, bo mam czarna, nie żółknie i nie trzeba szorować,chyba takie delikatne traktowanie tapicerki co miesiac jej nie wytrze.No chyba ze chemia ze środków czyszczących ja niszczy?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 października 2007, 13:26 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 387
Lokalizacja: Ryki
Takie delikatne traktowanie nie powinno jej zaszkodzic, ale teraz kiedy idzie zima to nie powinienes tego zbyt czesto robic, bo nie bedzie miala kiedy wyschnac, a nic gorszego nie ma od zapachu stechlizny w aucie. Potem bedzie ciezko sie go pozyc, wiem bo kolega ma takie auto do pracy, czesto wozi nim ryby, jakies narzedzia, co nie znaczy, ze nie dba o tego passata, to czasami w nim brzydko pachnie i ciezko to zamaskowac.

Poza tym teraz kazda wilgos bedzie tylko potegowała parowanie szyb. Nie wiem czy masz dywaniki, czy moze wycieraczki gumowe, ale na zime polecam jednak te drugie, sa praktyczniejsze.

_________________
Link do galerii mojego BMW na BMW-Sport.pl
Link do galerii mojego BMW na TwojaFura.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 października 2007, 14:37 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 48
Lokalizacja: Szczecin
Dywaniki mam gumowe i nie zmieniałem ich na welury nawet w lato bo lata w tym roku nie było :kwasny: , wiem ze materiałowe wyglądają o niebo lepiej, ale mam gumki oryginalne,maja odpowiedni kształt, mocowania,nie są to koryta i nawet ładnie wyglądają,no i lepiej czystość utrzymać,a u mnie jak popada to z dojazdem do garażu nieciekawie jest :( i troche sie nosi do auta.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 października 2007, 07:33 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 47
Posty: 247
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Moje BMW: E60 3.0d
Kod silnika: M57N
Ja nigdy nieużywam żadnych zapachów teraz mam zapach skóry w środku i to mi odpowiada ;)

_________________
A6...2.6........V6..ABC..150KM..225 Nm==> było
A4...2.5 TDI..V6..AFB..150KM..310Nm ==>było
BMW..E39..2.0...150 KM....190Nm ==>było
BMW..E60..3.0...218 KM....500Nm ==>jest


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 marca 2008, 23:12 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 46
Lokalizacja: PoznaĂą
Jak się ma skórę to jest łatwiej.

Zapach skóry może być zapachem domiującym. :)
z welurem jest troszkę gorzej....

_________________
Gliptone luksusowe środki do skór


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL