BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 19 kwietnia 2024, 11:58

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: e36 cabrio wymuszenie, tylny błotnik skasowany.
PostNapisane: 13 lipca 2019, 16:23 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 95
Moje BMW: e36 cabrio
Kod silnika: m52b28
Witam. Ostatnio mialem niemiłą sytuacje, wyprzedzałem samochód a z bocznej drogi wypadła mi młoda dziewczyna z kilku miesiecznym prawkiem i wjechała mi prosto w bok..
przedni błotnik lekko wgięty(wymiana), drzwi do wymiany i najgorsze- błotnik tył. Jak na zdj niżej. Mam nadzieje, że zdążyłem uciec ( depnąłem w podłoge i odbiłem w prawo ale nie jestem pewien czy nie ruszyła koła, niby na lewarku żadnych luzów nie ma )

Powód założenia postu to czy ruszyła tylko zewnętrzne poszycie czy pod spodem są jakieś blachy jeszcze ( bo wiem, że w cabrio dość dużo jej napakowali wszędzie i wiele warstw :) )
Jaka będzie mniej więcej cena za wycięcię tego i wstawienie w taki sposób aby szpachlę ograniczyć naprawde do minimum ( najlepiej 0 ), żeby to było na lata, pytam o same koszty wymiany bez malowania i bez części, nie chce tego klepać.

Ps. jakie są koszta pomalowania całego samochodu ? chciałbym doskładać i od razu całe już pomalować, ale wszystko zależy od tego jak rozwiąże sprawe z ubezpieczalnią, narazie czekam na wycene.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: e36 cabrio wymuszenie, tylny błotnik skasowany.
PostNapisane: 13 lipca 2019, 19:39 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23096
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
Niemało masz kolego do zrobienia :/ Co do cen to bardzo różne mamy ceny uzależnione od lokalizacji :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: e36 cabrio wymuszenie, tylny błotnik skasowany.
PostNapisane: 13 lipca 2019, 20:06 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 95
Moje BMW: e36 cabrio
Kod silnika: m52b28
Podkarpacie Jasło, tak przy okazji szukam kogoś kto mi to zrobi, kogoś sprawdzonego :) Lakiernika już mam swojego.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: e36 cabrio wymuszenie, tylny błotnik skasowany.
PostNapisane: 21 lipca 2019, 17:03 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 25
Moje BMW: e36 320i
Kod silnika: m52b20
oddaj do aso na jej szkodę i tyle :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: e36 cabrio wymuszenie, tylny błotnik skasowany.
PostNapisane: 4 sierpnia 2019, 17:56 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 95
Moje BMW: e36 cabrio
Kod silnika: m52b28
Dostałem 6tys( oczywiscie calkowita, bo moje auto wycenione na 9tys.. 2.8 z bogatym wyposazeniem ... ) ale pieniadze wzialem bo mi sie troche spieszy mam plany na jesien.. ale napisalem odwolanie :D
Autko pójdzie całe w lakierke, ćwiartka już zakupiona do wymiany poszycia, mam drzwi klape polift maske, nowe progi.. Wszystko co mi sie nie podobało :) Za Wszystko czyli częsci, robotę ( całe auto ) wyjdzie mnie prawie 10 tys także myślę nie duzo :) a samą naprawę tego co było przy szkodzie ( wyrwałem części w dobrym stanie za dosłownie grosze ) Wyjdzie 3tys :) takze i tak zarobiłem na tym.

Zderzak mpak ( w 1 miejscu spawany), klapa tył polift, drzwi, maska ( urwane wisko dwie wgniotki od środka ) dałem 350zł plus paliwo 60km w jedna strone wyszło 400zł :D :rotfl:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL