BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 19 czerwca 2024, 22:04

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: blacharz warszawa
PostNapisane: 3 października 2008, 17:27 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 3
Lokalizacja: Warszawa
Witam
poszukuje dobrego warsztatu blacharsko lakierniczego w warszawie lub jej okolicach. Sprawa wygląda tak że niedawno miałem stłuczkę sprawca był ubezpieczony w HDI i szukam teraz jakiegoś dobrego warsztatu w którym mógłbym bezgotówkowo wykonać naprawę mojej E36. Nie mam za bardzo pomysłu gdzie pojechać i liczę że coś mi podsuniecie.
pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 października 2008, 18:59 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 21
Lokalizacja: Bielany
Nie znam osobiście, ale bardzo polecany na różnych forach jest ten.
http://www.setniewski.pl/


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 października 2008, 08:58 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 3
Lokalizacja: Warszawa
dzięki za namiar. Krasińskiego to drugi koniec wawy...Kolesie z HDI wysyłają mnie do AUTO-PLISZKA przy wale miedzeszyńskim ale jakoś nie jestem chyba przekonany...może słyszał ktoś kiedyś coś o tym warsztacie? Ten setniewski wygląda trochę bardziej profesjonalnie na pierwszy rzut oka...nic to poszukam jeszcze trochę czegoś w okolicach wawra i jak nic bliżej nie znajdę to podjadę do tego setniewskiego...
pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 października 2008, 10:25 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 31
Lokalizacja: warszawa
mieszkam niedaleko tego "auto-pliszka". nie znam nikogo kto tam by coś naprawiał ale za dużego to oni ruchu to oni tam nie maja, kiedyś to był salon "daewoo". ja bym tam nie wstawiał.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: a
PostNapisane: 4 października 2008, 11:02 
Offline
Forumowicz

Posty: 142
Lokalizacja: Bielsko
jak bezgotówkową to zawiesc do serwisu


Ostatnio edytowano 4 października 2008, 16:12 przez maro_bmw_318, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 października 2008, 16:10 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 3
Lokalizacja: Warszawa
czyli myślicie że nie ma problemu z wstawieniem prawie 13 letniego samochodu do ASO? tzn czy będą chcieli się tym zajmować? dogadywać z ubezpieczalnią itp? poza tym czy ubezpieczyciel to łyknie? żeby się potem nie okazało że zostanę z rachunkiem z aso a HDI się wykpi? miał ktoś kiedyś doświadczenia z czymś takim? pytam bo nie mam doświadczenia w tej kwestii jak dotąd nie miałem potrzeby likwidacji szkody z ubezpieczalni....
pzdr


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: g
PostNapisane: 4 października 2008, 16:18 
Offline
Forumowicz

Posty: 142
Lokalizacja: Bielsko
sory ale myślałem ze masz coś nowe auto jak chodzi o starsze to zrobią to ale musisz sie upewnić czy serwis zrobi to na zamiennikach. bo kolega miał taki przypadek z 645 ze oddał do aso ale do takiego auta nie ma zaminników sory za bład ale powinienieś sie popytać w serwisie jak sprawa wygląda


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 października 2008, 22:35 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 21
Lokalizacja: Bielany
Powiem tak, jeśli kolesie z HDI polecali to dla mnie jest to raczej antywskaźnik. Znam trochę tą branżę i wiem, że nikt w TU za darmo raczej nie poleca. A kto za to płaci?-pomyśl
Nie znam W-wy, ale jeśli do tego Setniewskiego masz daleko to może tu będzie bliżej
http://www.blacharstwo.za.pl/. Też dość polecany zakład.
Jeśli chodzi o ASO to nie wiem czy to jest taki najlepszy pomysł. Pół biedy jeszcze jeśli zlecają naprawę jakiemuś doświadczonemu podwykonawcy (tylko po co płacić wtedy za pośrednictwo?). Najczęściej w ASO pracują niezbyt dobrzy fachowcy (bo dobrzy mają raczej własne firmy). W dodatku ASO niezbyt zależy na klientach, bo i tak będą zawsze mieli klientów trzymanych na smyczy dzięki gwarancji. Dlatego jakość naprawy w ASO hmmm... Ty wybierasz. Ja tam nie jestem bałwochwalcą serwisów.
Powiem Ci, że niedawno widziałem zderzak lakierowany w ASO w nowym samochodzie na gwarancji i ten zderzak miał lakier położony na ... smołę z asfaltu! To jak oni go matowali???? Coś takiego nie byłoby możliwe w porządnym zakładzie.
Czy ori części dla 13-latka przejdą? Wątpię, ale możesz próbować


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: blacharz warszawa
PostNapisane: 3 czerwca 2011, 10:43 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 5
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: seria 5
Kod silnika: nie pamiętam
Też bym nie decydował się na serwis blacharski na podstawie poleceń od likwidatora (na infolinii nigdy nie polecą konkretnego), ani tym bardziej z polecenia holownika (tzw. łowcy blach : ) opisywani w różnych gazetach). Ze swojej strony - jeżeli chcesz wysokiej jakości, a płaci ubezpieczalnia polecam:
viewtopic.php?f=12&t=97330


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: blacharz warszawa
PostNapisane: 3 czerwca 2011, 10:47 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 5
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: seria 5
Kod silnika: nie pamiętam
Ups, trochę odgrzałem, ale wytłumaczę się, że trafiłem przypadkowo szukając przez googla, a temat wyskakuje wysoko...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: blacharz warszawa
PostNapisane: 6 czerwca 2011, 09:38 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23127
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
Jeśli złożą Ci auto na zamiennikach to lipa będzie wielka bo zamienników nigdy się dobrze nie spasuje...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL