BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 14:24

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Cobi -->> Jaguar XJ6 X350 2003r.
PostNapisane: 17 grudnia 2012, 19:30 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 1324
Lokalizacja: Kraków
Moje BMW: e66 750Li 2005r.
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=124085
--==Mały==-- napisał(a):
Ja po prostu nie lubię fordów a jak tam wsiadam widzę forda i tyle.
Ogólnie wiele elementów jest bardzo podobnych w typowo fordowskim stylu i tyle luksusowy ford a że ta marka to dla mnie mega dziadostwo (miałem styczność z nowymi autami tej marki w firmie) dlatego jestem nastawiony sceptycznie choć przyznaje auto jest bardzo stylowe i ma swój czar wygląd zewnętrzny, silnik w przypadku v8 super naprawdę nie tuzinkowe samochody dla ludzi kochających auta ale wsiadam i jest problem.
Każdy ma swój gust i tyle. Elementy z audi czy vw by mi nie przeszkadzały ale na forda mam uczulenie.

Widzę tu podłoże problemu typowo psychologiczne hehe ale ok, każdy odbiera różne rzeczy na swój sposób i nie ma się co na siłę przekonywać :]

Wojtek napisał(a):
Piękne auto a z tym klimatem to święta prawda, Jaguar go ma :padam:
Teraz do skórki to tylko
http://zadbane-auto.pl/sklep/kosmetyki- ... -gliptone/

Podziękował :) A co do ww środku to opakowanie wygląda jak szampon dla kota :hyhy: , obecnie używam preparatów tej firmy i zastanawia mnie jaka jest różnica w składzie między tym specjalnie dla Jaga, a typowym Gliptone Conditioner GT11 :-k

_________________
Pozdrawiam!
Paweł <Cobi>

Moje byłe e39 M5
Moje byłe e65 745i
Moje byłe e39 540i Touring
Moje byłe e36 325i Coupe

Obczaj mojego kota, nie bój się, nie gryzie:
Obrazek

V8 sound is my only drug!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Cobi -->> Jaguar XJ6 X350 2003r.
PostNapisane: 18 grudnia 2012, 13:38 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 91
Posty: 1344
Lokalizacja: Betonowy Las, 3 Stawy ;P
Moje BMW: Sej 1.1
Kod silnika: Sporting?
Fajnie czytało mi się Twój opis :ok: Świetna maszyna byle się nie psuła za często :ok:

_________________
Forumowiczu drogi wpadaj na spoty w Katowicach wszystko w dziale:
Spoty & Zloty-[Katowice]

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Cobi -->> Jaguar XJ6 X350 2003r.
PostNapisane: 18 grudnia 2012, 19:38 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 561
Lokalizacja: Krosno
Moje BMW: F36 428i xdrive
Kod silnika: N20B20
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=102823
Ja za to nie rozumiem odrazy do fordów chyba ,że tych gnijących z przed 20 lat.Obecne Fordy są ładne, dobrze wykonane i przede wszystkim świetnie się prowadzą.Sam przed BMW miałem focusa mkII i szczerze po przesiadce do bmw nawet do mojej 3-ciej bemki z x-drive uważam ,że lepiej prowadził się focus :przestraszony: Nie wiem ,czy to kwestia masy ale takie mam odczucia ,że był zwinniejszy.Sorka za małe OT. :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Cobi -->> Jaguar XJ6 X350 2003r.
PostNapisane: 18 grudnia 2012, 21:30 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 826
Lokalizacja: Elbląg
Moje BMW: mondeo ghia x
Kod silnika: duratec HE
Jaguar jest piękny i gratuluję takiego kota w "stajni".

To fakt, że posiada wiele elementów "fordowskich" i wprawne oko napewno to dostrzeże.
mam mk3, dużo jeżdze również XJR z roku 95, S-typem z 01 roku i wiele elementów jest "bliźniaczych", wystarczy zerknąć na lusterko wsteczne z mondeo mk3
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Cobi -->> Jaguar XJ6 X350 2003r.
PostNapisane: 18 grudnia 2012, 21:49 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7115
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M3
krzysiekOST napisał(a):
Ja za to nie rozumiem odrazy do fordów chyba ,że tych gnijących z przed 20 lat.Obecne Fordy są ładne, dobrze wykonane i przede wszystkim świetnie się prowadzą.Sam przed BMW miałem focusa mkII i szczerze po przesiadce do bmw nawet do mojej 3-ciej bemki z x-drive uważam ,że lepiej prowadził się focus :przestraszony: Nie wiem ,czy to kwestia masy ale takie mam odczucia ,że był zwinniejszy.Sorka za małe OT. :)


No tu akurat się nie zgodzę 3 focusy w firmie po 4-5latach zaczęły delikatnie korodować zostały sprzedane. 2 sztuki odkupili pracownicy po kolejnych 3 latach trzeba było wymieniać drzwi bo dziury były i nie było co łatać i całe auta do malowania.
Samochody 100% bezwypadkowe a na dodatek garażowane. Ogólnie uszczelki odchodziły i wiele dziwnych historii dla mnie bubel.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Cobi -->> Jaguar XJ6 X350 2003r.
PostNapisane: 18 grudnia 2012, 22:14 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 1324
Lokalizacja: Kraków
Moje BMW: e66 750Li 2005r.
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=124085
Grucha89 napisał(a):
Fajnie czytało mi się Twój opis :ok: Świetna maszyna byle się nie psuła za często :ok:

Dzięki, w takim razie warto było się rozpisać :)

matt-el napisał(a):
Jaguar jest piękny i gratuluję takiego kota w "stajni".

To fakt, że posiada wiele elementów "fordowskich" i wprawne oko napewno to dostrzeże.
mam mk3, dużo jeżdze również XJR z roku 95, S-typem z 01 roku i wiele elementów jest "bliźniaczych", wystarczy zerknąć na lusterko wsteczne z mondeo mk3
Obrazek

Cieszę się że się podoba :) Co do lusterka to sam o tym napisałem na poprzedniej stronie ale jeśli mówisz wiele to powymieniaj te elementy które uważasz za Fordowskie, a o których nie wiem. Narazie wiem o 3-ech:

1. Lusterko - to faktycznie element po chamsku przeniesiony z Mondeo, fakt.
2. Omawiany już przycisk sterowania pedałami i kierownicą, użyty ten z Forda, którym steruje się lusterkami, ale napisy są zmienione, również rozkład pinów i posiada napis Jaguar, nie Ford.
3. Sam tylko grot kluczyk, ale jak włożymy do stacyjki to już go nie widać :)

Czekam na kolejne elementy, uważam że mam wprawne oko do takich detali więc tym bardziej się ucieszę jeśli dowiem się o czymś nowym co przeoczyłem :)

--==Mały==-- napisał(a):
krzysiekOST napisał(a):
Ja za to nie rozumiem odrazy do fordów chyba ,że tych gnijących z przed 20 lat.Obecne Fordy są ładne, dobrze wykonane i przede wszystkim świetnie się prowadzą.Sam przed BMW miałem focusa mkII i szczerze po przesiadce do bmw nawet do mojej 3-ciej bemki z x-drive uważam ,że lepiej prowadził się focus :przestraszony: Nie wiem ,czy to kwestia masy ale takie mam odczucia ,że był zwinniejszy.Sorka za małe OT. :)


No tu akurat się nie zgodzę 3 focusy w firmie po 4-5latach zaczęły delikatnie korodować zostały sprzedane. 2 sztuki odkupili pracownicy po kolejnych 3 latach trzeba było wymieniać drzwi bo dziury były i nie było co łatać i całe auta do malowania.
Samochody 100% bezwypadkowe a na dodatek garażowane. Ogólnie uszczelki odchodziły i wiele dziwnych historii dla mnie bubel.


Ja osobiście nie miałem jakoś do czynienia z Fordami ale przyznam się że też nie kojarzą mi się za dobrze, głównie przez modele z lat 90, kilku znajomych miało i co chwile trzeba było przy nich coś robić, o korozji nie mówiąc. Wiem też że Ford potrafi opracować niektóre rzeczy naprawdę dobrze i solidnie, wspomniane zawieszenia fordowskie, bardzo chwalone, silnik V6 który mam w XJ też jest bardzo chwalony, to nie dziadowski cieknący 1.8 z eskorta, czy pierwsze tdci z badziewnymi wtryskiwaczami. Nawet powiem więcej, jestem niesamowicie zaskoczony tym silnikiem, cichuteńki, niesamowita kultura pracy, miałem do czynienia z V6 Audi i ten fordowski w tych kwestiach bije je na głowę, nie wiem czy to zasługa osprzętu Jaguara czy może Ford naprawdę opracował znakomity silnik z myślą o wykorzystaniu go w Jaguarach bo w końcu napędza X, S-type, XJ6. Jak z awaryjnością to wyjdzie w praniu.

_________________
Pozdrawiam!
Paweł <Cobi>

Moje byłe e39 M5
Moje byłe e65 745i
Moje byłe e39 540i Touring
Moje byłe e36 325i Coupe

Obczaj mojego kota, nie bój się, nie gryzie:
Obrazek

V8 sound is my only drug!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Cobi -->> Jaguar XJ6 X350 2003r.
PostNapisane: 18 grudnia 2012, 23:33 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 43
Lokalizacja: Łęczna
Moje BMW: ///M5 E39
Kod silnika: S62B50
Wystarczy że spojrzę na foty środka i już mogę się domyślać do kogo należy oglądane auto :] , przyjemny i wyczerpujący opis jak dla mnie , elegancka galeria , czego można chcieć więcej :) , stylowe auto sobie zafundowałeś , zupełnie inny kierunek , powodzenia w użytkowaniu życzę i oczywiście bezawaryjności :super:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Cobi -->> Jaguar XJ6 X350 2003r.
PostNapisane: 19 grudnia 2012, 00:09 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 2290
Lokalizacja: Poznan
Moje BMW: C400 4matic
Naprawde piekny kot :ok: E65 przy jagu jest nijakie niestety,aczkolwiek pod wzgledem technologicznym pewnie przewyzsza kotka.Ps tez mam slabosc do jagow ;)

_________________
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=91120 ocen moja Becie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Cobi -->> Jaguar XJ6 X350 2003r.
PostNapisane: 19 grudnia 2012, 20:19 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1842
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Moje BMW: E60/E60
Garaż: Jest 525D:

Jest 530D: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=140951

Było 320D: http://www.bmw-sport.pl//viewtopic.php?f=6&t=150648

Było 320D: http://www.bmw-sport.pl//viewtopic.php?f=6&t=140952

Było 530D: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=127470

Było 320D: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=103604
Piękna fura :super: Widziałem dzisiaj taką w centrum ale czarną super maszyna :cwaniak:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Cobi -->> Jaguar XJ6 X350 2003r.
PostNapisane: 19 grudnia 2012, 20:28 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 1324
Lokalizacja: Kraków
Moje BMW: e66 750Li 2005r.
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=124085
TheAnimal napisał(a):
Wystarczy że spojrzę na foty środka i już mogę się domyślać do kogo należy oglądane auto :] , przyjemny i wyczerpujący opis jak dla mnie , elegancka galeria , czego można chcieć więcej :) , stylowe auto sobie zafundowałeś , zupełnie inny kierunek , powodzenia w użytkowaniu życzę i oczywiście bezawaryjności :super:

No witam kolegę i pozdrawiam zarazem :ok: Jeśli porównać do M5 to kierunek faktycznie zupełnie inny hehe, chyba nie chciał bym Cię spotkać na drodze, teraz to byś mi kota pogonił ;) :rotfl:

BAWARA napisał(a):
Naprawde piekny kot :ok: E65 przy jagu jest nijakie niestety,aczkolwiek pod wzgledem technologicznym pewnie przewyzsza kotka.Ps tez mam slabosc do jagow ;)

Nie ma na co czekać, jeszcze tylko 2 dni masz żeby ulec swojej słabości ;) Tak jak piszesz Jag to styl, wnętrze urzeka elegancją i luksusowym wykończeniem (dużo skóry i drewna), we wnętrzu e65 z kolei kierowca doceni całą masę inteligentnych i ciekawych rozwiązań. Pod względem technologi to jaguar w jednym aspekcie przewyższa BMW - aluminiowe nadwozie.
Ciężko powiedzieć które jest lepsze, poprostu są inne, oba fantastyczne.
Takie małe porównanie wnętrz, dwa odmienne światy:

Obrazek

Obrazek

Dawcio napisał(a):
Piękna fura :super: Widziałem dzisiaj taką w centrum ale czarną super maszyna :cwaniak:

Ja od kiedy kupiłem swojego nie spotkałem jeszcze drugiego XJ, jeśli kiedyś będę się mijał z takim to trzeba będzie się pozdrowić, właściciele kotów podobno tak robią :niepewny:

_________________
Pozdrawiam!
Paweł <Cobi>

Moje byłe e39 M5
Moje byłe e65 745i
Moje byłe e39 540i Touring
Moje byłe e36 325i Coupe

Obczaj mojego kota, nie bój się, nie gryzie:
Obrazek

V8 sound is my only drug!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Cobi -->> Jaguar XJ6 X350 2003r.
PostNapisane: 19 grudnia 2012, 20:55 
Offline
E34 lover
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 10409
Cobi, fajne porównanie. Ja bym wybrał "dżaga" ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Cobi -->> Jaguar XJ6 X350 2003r.
PostNapisane: 19 grudnia 2012, 21:07 
Bardzo ładne zadbane autko! Silnik słaby ale w tego rodzaju autkach to się nie liczy - wygląda super. Fajna alternatywa dla BMW. Nie zakładaj Grilla od 'R' ki, zostaw go w oryginale, tak jak jest jest OK. Elegancka limuzyna i tyle!
Pozdr:)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Cobi -->> Jaguar XJ6 X350 2003r.
PostNapisane: 21 grudnia 2012, 20:22 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Wiek: 43
Posty: 4674
Lokalizacja: Września
Moje BMW: E60
Kod silnika: M54b25
Garaż: www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=60&t=137687 Днепр
Świetne auto, gratuluje. Ja również mam straszną słabość do XJów. Świetna konfiguracja, choć brytyjska zieleń byłaby chyba jeszcze lepsza.
Mam pytanko o ten przełączniik co już był tu na tapecie nie raz: pedals/auto/column, o co tu chodzi? Ustawianie kolumny kierowniczej, a pedals? Bo chyba nie to co myślę...
To czerwone światełko na rączkach w podsufitówce, jest odpowiednikiem tego bursztynowego ambientu z beemek?

No i na koniec jedno słowo na nie: akurat, nie chodzi mi o forda, bo to mnie tito, ale to co zrobili w tej wersji z tylną szybą i słupkiem "C" jest dla mnie skandaliczne. Auto bardzo dużo straciło w moich oczach, zwłaszcza w porównaniu, z poprzednikami. Moim zdaniem wyznacznikiem tego co najlepsze w tej bryle, jest X300 (ewentualnie ze zderzakami, od X308). X300 natomiast od środka straszy, ale to już inny temat.

Będą jakieś mody a'la 540i? :hyhy: Dobrze to pogrywa?

_________________
Audi80 '90 1.6 2EE (X2004 - IV2008)
AudiA4 '95 2.8 AAH quattro (IV2008 - VII2009)
530d avant (IX2009 - X2010)530d
E38 740i (I 2011 - XII2017)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Cobi -->> Jaguar XJ6 X350 2003r.
PostNapisane: 21 grudnia 2012, 22:24 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1683
Piękny jest ! Koniecznie kota na maskę, genialny akcent prawdziwego Jaga. ;)
mroova81 napisał(a):
Ustawianie kolumny kierowniczej, a pedals? Bo chyba nie to co myślę...

Jeśli o tym myślisz, to w RAMie też mam elektryczne pedały. ;)

_________________
I always tell the truth, even when i lie...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Cobi -->> Jaguar XJ6 X350 2003r.
PostNapisane: 22 grudnia 2012, 01:20 
Offline
Forumowicz

Wiek: 30
Posty: 472
Lokalizacja: Trójmiasto
Moje BMW: e46 320dAT/e65 730d
Kod silnika: M47D20/M57N2D30
Cobi napisał(a):
Obrazek

Dawcio napisał(a):
Piękna fura :super: Widziałem dzisiaj taką w centrum ale czarną super maszyna :cwaniak:

Ja od kiedy kupiłem swojego nie spotkałem jeszcze drugiego XJ, jeśli kiedyś będę się mijał z takim to trzeba będzie się pozdrowić, właściciele kotów podobno tak robią :niepewny:

O, to tak samo jak kierowcy Subaru :)
Bardzo sympatyczny akcent, często po przesiadce do BMW mam odruch aby pozdrowić przejeżdżające z na przeciwka e38, ale uświadamiam sobie że mogę być odebrany bez zrozumienia :D

A kocur świetny, jedyna generacja XJ, która podoba mi się w każdym calu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Cobi -->> Jaguar XJ6 X350 2003r.
PostNapisane: 22 grudnia 2012, 12:01 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 1324
Lokalizacja: Kraków
Moje BMW: e66 750Li 2005r.
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=124085
Kamil_, wujekwaldus dzięki za kolejne pochlebne opinie :]

Cieszę się że prawie wszystkim Jag przypadła do gustu, zakładając galerię trochę się obawiałem że zostanę zjechany za porównywanie Jaguara do BMW hehe :P

mroova81 napisał(a):
pedals/auto/column, o co tu chodzi? Ustawianie kolumny kierowniczej, a pedals? Bo chyba nie to co myślę...

Słuchaj, ja jestem tej właściwej orientacji także nie przełączałem w pozycje pedals, bałem się użyć tej funkcji :rotfl:


Dobra, tak serio to jest to regulacja pedałów, mażna padały przybliżyć do siebie lub nie, ja ustawiłem je z dala od siebie :rotfl:
Jest to fajna sprawa dla wysokich osób (np. dla mnie), lubię siedzieć blisko kokpitu więc odsunąłem maksymalnie do tyłu. Z kolei gdy za sterami usiądzie drobna dziewoja to może sobie przybliżyć do siebie i dzięki temu nie musi wręcz leżeć na kierownicy aby dostawać do hamulca i gazu :)

mroova81 napisał(a):
To czerwone światełko na rączkach w podsufitówce, jest odpowiednikiem tego bursztynowego ambientu z beemek?

Coś w tym stylu, podświetlane są rączki z tyłu na czerwono, w nocy robi to fajny klimacik, dodatkowo na podsufitce w pobliżu przycisku od szyberdachu jest bursztynowa dioda która delikatnie oświetla tunel środkowy (patent dobrze znany z BMW).
W e65/e66 takich oświetleniowych gadgetów jest więcej: Po dwie diody na w podsufitce z przodu i z tyłu, podświetlanie pod srebrnymi listwami na wszystkich drzwiach, w przednim podłokietniku z frontu jest dioda która oświetla uchwyty na kubki, dodatkowo w niektórych wersjach na półce tylnej za zagłówkami są dodatkowe diody.

mroova81 napisał(a):
No i na koniec jedno słowo na nie: akurat, nie chodzi mi o forda, bo to mnie tito, ale to co zrobili w tej wersji z tylną szybą i słupkiem "C" jest dla mnie skandaliczne. Auto bardzo dużo straciło w moich oczach, zwłaszcza w porównaniu, z poprzednikami. Moim zdaniem wyznacznikiem tego co najlepsze w tej bryle, jest X300 (ewentualnie ze zderzakami, od X308). X300 natomiast od środka straszy, ale to już inny temat.

Powiem Ci że uwielbiam sylwetkę X300/X308, bardziej mi się podoba niż X350, dla mnie ideałem byłby X308 z wnętrzem, technologią i silnikami X350. Co do słupka C to faktycznie zrywa on z poprzednikiem ale z kolei nawiązuje do XJ-tów serii I-III, look:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

mroova81 napisał(a):
Będą jakieś mody a'la 540i? :hyhy: Dobrze to pogrywa?

Jeśli mówisz o audio to są w planie :) Audio w X350 są dwa rodzaje na komponentach Alpine, podstawowe Premium i lepsze Audiophile, podstawowe ma 8 głośników, 4 średniotonowe u dołu w drzwiach i 4 wysoko też w drzwiach przy klamkach. Audiophile miało dodatkowy wzmacniacz i dodatkowe 2 głośniki w desce (tuż przy przedniej szybie) i dwa basowe w półce tylnej, dodatkowo opcję DSP w ustawieniach na ekranie.
Ja mam to podstawowe i gra bardzo fajnie, nie ma nawet porównania z podstawowym audio w BMW, powiedział bym że gra na poziomie DSP w e39 (mam e39 z takim audio więc mam bieżące porównanie), z tym że w e39 lepiej grają tyny od średnich w górę, a w Jagu duł, zdecydowanie lepszy basik. W planie mam dołożenie suba do bagażnika i zobaczymy, jeśli nie będę zadowolony to będę chciał coś wykombinować na wzór oryginalnego nagłośnienia Audiophile. Narazie kable pod suba są przygotowane.
Foto z prac z przed miesiąca z przygotowania okablowania: :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

WąskiMaciek napisał(a):
Piękny jest ! Koniecznie kota na maskę, genialny akcent prawdziwego Jaga. ;)

Bardzo bym chciał tylko się obawiam kradzieży, już pal licho tego kota tylko chodzi o zniszczenie maski, można poczytać na forum Jaga że mendy o lepkich rękach ciągną na siłę statuetkę w skutek czego wyginają maskę w ogół niego :mad:

Roberto555 napisał(a):
O, to tak samo jak kierowcy Subaru :)

Kiedyś właśnie widziałem jak na światłach spotkały się dwa takie same modela Subaru, wymiana spojrzeń kierowców i pozdrowienie :)

Roberto555 napisał(a):
A kocur świetny, jedyna generacja XJ, która podoba mi się w każdym calu.

:ok:

_________________
Pozdrawiam!
Paweł <Cobi>

Moje byłe e39 M5
Moje byłe e65 745i
Moje byłe e39 540i Touring
Moje byłe e36 325i Coupe

Obczaj mojego kota, nie bój się, nie gryzie:
Obrazek

V8 sound is my only drug!


Ostatnio edytowano 23 grudnia 2012, 18:38 przez Cobi, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Cobi -->> Jaguar XJ6 X350 2003r.
PostNapisane: 22 grudnia 2012, 14:13 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 31
Posty: 5065
Lokalizacja: Krotoszyn
Moje BMW: E46 320d
Kod silnika: M47
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=116330
Opis/galeria i zdjęcia :padam: Czyta się świetnie ten opis, a zdjęcia.. bardzo szczegółowe :)
co do auta. Jaguar - klasa.
Dużo dobrego zostało napisane, niema co się powtarzać;]

_________________
Zobacz i oceń moje E46 320d Stahlgrau | Cicha wytrzymałość. Zapraszam również na kanał YT!
Obrazek
~ Moda przemija, styl pozostaje. ~


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Cobi -->> Jaguar XJ6 X350 2003r.
PostNapisane: 22 grudnia 2012, 14:21 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 43
Posty: 2737
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Moje BMW: e65 & e36
Kod silnika: N62b44 & M52b20
Ledwo kupil i juz musial porozkrecac pol auta ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Cobi -->> Jaguar XJ6 X350 2003r.
PostNapisane: 22 grudnia 2012, 14:35 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 1324
Lokalizacja: Kraków
Moje BMW: e66 750Li 2005r.
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=124085
Artur.92 Dzięki, miło mi to słyszeć :)

kri100s to tak jak z nowo poznaną kobietą, wcześniej czy później trzeba zajrzeć pod ubranie :hyhy:

_________________
Pozdrawiam!
Paweł <Cobi>

Moje byłe e39 M5
Moje byłe e65 745i
Moje byłe e39 540i Touring
Moje byłe e36 325i Coupe

Obczaj mojego kota, nie bój się, nie gryzie:
Obrazek

V8 sound is my only drug!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Cobi -->> Jaguar XJ6 X350 2003r.
PostNapisane: 22 grudnia 2012, 17:18 
Piękne auto. Ma styl :)


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL