BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 27 kwietnia 2024, 17:34

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: BMW M850I......M8
PostNapisane: 6 listopada 2023, 15:38 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 1329
A napisał(a):
A które m z 500+ z wydechem mam kupić? m5 e60? m6 e63? m6 f13? m8 f92?

a kto to mi ostatnio machał z ładnego zielonego m8 :P?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: BMW M850I......M8
PostNapisane: 6 listopada 2023, 15:46 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1253
Lokalizacja: Польша
Moje BMW: G70, F92
alduwiel napisał(a):
Obojętnie :) wybebesz wydech i dawaj ostro po mieście i myślę ,ze długo na efekty czekać nie będziesz musiał.


dzięki za rade, chociaż niczego takiego nie zauważyłem jak ty. Czasami ktoś tam odskakiwał na chodnik, ale nikt nie słał jobów, kciuki w gore. Sam się zaliczam do osób które jak widza jakieś fajne auto, to się popatrzą i posłuchają. A pomiary to się robi na trasie a nie w mieście, wiec nie wiem po co mieszasz dwie różne rzeczy


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: BMW M850I......M8
PostNapisane: 6 listopada 2023, 15:55 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Ja np juz zaliczałem okopanie przez trzech typów pod domem jeszcze nim zdążyłem dobrze wysiąść, a dokładniej sięgałem po telefon ,a tu czuje kopniaki po plecach (dobrze ,ze nie noże). Kolejna przygoda to szarpanina z typem na skrzyżowaniu, jakieś kluski, jakieś bomby - nie mam na to nerwów :) Tak to fakt, są tacy co pokażą kciuk w górę, ale są i tacy co po kamienie sięgają. Może jakbym miał w nawyku jechać gdzieś daleko gdzie nikt by mnie nie rozpoznał to ok, ale ostra jazda empowerem na trasie po chleb do aldiego jest wysoce nie wskazana, przynajmniej na moim osiedlu :D
A na trasie? To chyba po nocy gdzieś na pustych drogach... Hmm może zwyczajnie miałem pecha i w związku z mandatami mi obrzydło świrowanie? Nie wiem, ciężko powiedzieć.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BMW M850I......M8
PostNapisane: 6 listopada 2023, 16:26 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1253
Lokalizacja: Польша
Moje BMW: G70, F92
Aż trudno uwierzyć w to co piszesz. Normalnie paradokument "Trudne sprawy" :P
Biją, kopią, rzucają kamieniami i robią donosy. Ja bym tutaj jeszcze dołożył ekipę z windykacji która chciała odzyskać dług :P


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: BMW M850I......M8
PostNapisane: 6 listopada 2023, 17:17 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Podaj adres to się wybiorę Gpowerem do Ciebie poćwiczyć pod chatą. Zobaczymy jak długo będziesz kciuk do góry pokazywał ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BMW M850I......M8
PostNapisane: 6 listopada 2023, 17:27 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23102
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
alduwiel napisał(a):
Obojętnie :) wybebesz wydech i dawaj ostro po mieście i myślę ,ze długo na efekty czekać nie będziesz musiał.



Na takie efekty to nawet 316-nastką można zapracować...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: BMW M850I......M8
PostNapisane: 6 listopada 2023, 17:37 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1555
alduwiel napisał(a):
Ja np juz zaliczałem okopanie przez trzech typów pod domem jeszcze nim zdążyłem dobrze wysiąść, a dokładniej sięgałem po telefon ,a tu czuje kopniaki po plecach (dobrze ,ze nie noże). Kolejna przygoda to szarpanina z typem na skrzyżowaniu, jakieś kluski, jakieś bomby - nie mam na to nerwów :) Tak to fakt, są tacy co pokażą kciuk w górę, ale są i tacy co po kamienie sięgają. Może jakbym miał w nawyku jechać gdzieś daleko gdzie nikt by mnie nie rozpoznał to ok, ale ostra jazda empowerem na trasie po chleb do aldiego jest wysoce nie wskazana, przynajmniej na moim osiedlu :D
A na trasie? To chyba po nocy gdzieś na pustych drogach... Hmm może zwyczajnie miałem pecha i w związku z mandatami mi obrzydło świrowanie? Nie wiem, ciężko powiedzieć.


W twoim wypadku, polecam mocny gaz albo pistolet hukowy…


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: BMW M850I......M8
PostNapisane: 6 listopada 2023, 19:23 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1526
Garaż: BMW M850i 700/900NM

Było:
E46 M3 ess cfr550
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=89&t=124107
E39 M5
E92 M3 G-power sk2cs
BMW M4 stage 2 COMPETITION
AMG GT 650/850NM
Nissan GTR 640/750NM
Ja jeżdżę już kilkanaście lat różnymi głośnymi sportowymi autami i takich doswiadczen jak Grzegorz nie mam! ojjj moje auta były baaardzo głośne tzn przelotowe bez katow i tylnych tłumików;)
Chyba poprostu Grzegorz nie jesteś lubiany, masz specyficzne podejście do życia,mam wrażenie czasami czytając twoje teorie że coś z tobą nie tak,ale z drugiej strony ja cie akceptuje choć czasem mnie irytujesz...... :zly:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: BMW M850I......M8
PostNapisane: 7 listopada 2023, 08:44 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Miałem nic nie odpisywać, ale Artur na Boga Ty chyba masz jakieś uczulenie na mnie związane z pieniędzmi. Np wysyłałeś mi foty Twojej pięknej chaty, ogrodu i miejscówki na grilla, to wysłałem Ci foty mojej chaty i co? Wściekłeś się i mnie zablokowałaś na fb. Teraz zapytałem się grzecznie czy ważyłeś te felgi bo jestem ciekawy jak wypada różnica w wadze względem innych felg, albo seryjnych tylko dlatego bo sam chciałem wiedzieć czy faktycznie te BC są takie lekkie i co za tym idzie warte swojej ceny. Ten z Beest performance jak wiesz wagi BC Ci nie poda bo fabryka wag nie podaje - kupujesz kota w worku z zapewnieniem ,ze będzie lekko i tyle. Więc nie wiem czy jest sens wydawać 20 tys na felgi bc skoro za 10 tys możliwe ,ze dostane felgi z podobną wagą. Tak samo z przykładami moich tanich ósemek, ja szukam tanich bo nie lubię przepłacać. Mogę mieć auto po strzale z usa bo wg mnie jak jest naprawione z głową ,a strzał nie był groźny to takie auto da mi nawet większą radość niż bezwypadek z PL bo wiem ,że zaoszczędziłem kupę kasy, a radość z jazdy będę miał tą samą. Nie miałem zamiaru Cię ani razu irytować od czasu naszej sprzeczki z Gpowerem. Mówię Ci to z ręką na sercu. Jak chcesz to już się nie będę udzielał w Twoich tematach i masz problem z głowy, albo zwyczajnie zmień nastawienie względem mnie i po sprawie :) Pozdro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BMW M850I......M8
PostNapisane: 7 listopada 2023, 09:59 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1253
Lokalizacja: Польша
Moje BMW: G70, F92
Jesli masz BMW M8 50i 700/900NM ( wziąłem z opisu - chociaż nie znam takiej wersji m8 50i ) porobiona na 700 kunia to zmierz ja pare razy, bo jestem ciekaw ile to daje. Jestem zdania ze jak ktos juz modzi, to po to zeby robic lepsze czasy, wiec daj nam znac co dalo podniesienie mocy

Skromne fabryczne m8 robi powtarzalne 100-200 6.4-6.5 przy +11+12 stopniach,a czaje się jeszcze na 6.3 przy +5+6 stopniach i to pewnie bedzie wszystko co sie da uzyskac w tej konfiguracji. Ale jak na seryjne bmw calkiem niezle idzie. Mam jeszcze euro5 ktore pozowli uzyskac 5.8-5.9, ale na razie nie wiem czy jest sens wlaczac.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: BMW M850I......M8
PostNapisane: 7 listopada 2023, 10:07 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 29700
Lokalizacja: Katowice
Garaż: ///M4 20iA+ LCI
było:
E91 318dA+ LCI
E39 520iA LCI
Mercedes CL600 V12TT
Mercedes C 180 lift
Mercedes E 350 lift
Mini JCW
Audi A6 3.0TDI
Mercedes CLS 350
Yaris d4d
E90 335iA+
E39 530i LCI
E61 535d+
E91 325d
E46 330i
E46 330dA LCI
E46 330i LCI
E39 540iA NV
E46 330i
E34 520i
A napisał(a):
(wziąłem z opisu - chociaż nie znam takiej wersji m8 50i )


dobrze że nie M8 40d :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: BMW M850I......M8
PostNapisane: 7 listopada 2023, 10:38 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1253
Lokalizacja: Польша
Moje BMW: G70, F92
a jeszcze jedno, moderatory czemu temat nie jest w Galerii / Galerii M tylko w dziale "Wszystko o BMW" ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: BMW M850I......M8
PostNapisane: 7 listopada 2023, 10:43 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Ponieważ Artur się wściekł 3 lata temu i powiedział ,że więcej ani jednego tematu w galeriach już nie założy. Od tego czasu robi swoją galerię, albo w moim temacie Gpowera, albo w tematach innych kolegów. Finalnie założył temat w dziale wszystko o bmw, dzięki czemu można powiedzieć ,ze jak coś mówi to tak robi :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BMW M850I......M8
PostNapisane: 7 listopada 2023, 13:09 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1526
Garaż: BMW M850i 700/900NM

Było:
E46 M3 ess cfr550
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=89&t=124107
E39 M5
E92 M3 G-power sk2cs
BMW M4 stage 2 COMPETITION
AMG GT 650/850NM
Nissan GTR 640/750NM
Dramat wiem dlaczego normalni ludzie tu rzadko zaglądają.....czepiać się literówek ech. DRAMAT.
Grześ kup sobie w końcu inne auto. bo począwszy od M4 które miałem i również napisałeś po ile się da najtaniej kupić,nie wiem po co to piszesz,i tak nie kupiłeś , tak samo teraz, więc pytanie po co to piszesz? Kupujesz? Czy chcesz udowodnic że przepłaciłem?
Temat felg chce zakończyć SŁUCHAJ jedni kupują felgi dla wyglądu drudzy dla wagi więc po co poruszasz temat? Zapytam jeszcze raz realnie ile ci da taka lżejsza felga przy normalnej jeździe???


DRAMAT DRAMAT DRAMAT
Nie robię pomiarów, nie mam zamiaru wejść z niektórymi w przepychanki!
Podkreślam nie nie nie robię pomiarów nie interesuje mnie ile moje auta robią 100-200 200-300,
Kupiłeś felgi lekkie żonie napisz ile lżejsze od fabrycznych i jakie to realnie przełożyło się na te twoje teorie.....pokaz? Nie lepiej małe stalówki kupić z wąską oponą będzie jeszcze mniejsza waga.... :)
Priorytetem był dzwiek więc wlecial wydech katy aut więc skutek uboczny program i więcej mocy PROSTE ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: BMW M850I......M8
PostNapisane: 7 listopada 2023, 14:14 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2070
Fajna fura. Jednakże, osobiście wolałbym M3 Touring G81.

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BMW M850I......M8
PostNapisane: 7 listopada 2023, 14:20 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1253
Lokalizacja: Польша
Moje BMW: G70, F92
Dla mnie osobiście to dziwne, robić program 700 kunia bo fabryczne 530ps to za mało i nie wiedzieć jakie auto ma możliwości. Przypuszczam ze takie 530ps dobrze się odpycha. No ale właściciel nie chce zdradzić ;) jak cos to pisz na priv nikomu nie powiem :P

Rost napisał(a):
Fajna fura. Jednakże, osobiście wolałbym M3 Touring G81.


Tu masz kombi a tu masz coupé. Dwa różne auta. Ja osobiście nie chciałbym kombi, na [cenzura] wozić powietrze. Od tego można mieć inne auto


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: BMW M850I......M8
PostNapisane: 7 listopada 2023, 14:26 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Różnica na wadze między OEM 18 cali a tymi, które kupiłem to dokładnie 8.8kg. Jakie to dokładnie dało efekty to nie wiem, bo jeszcze nie mierzyłem, ale po to mam dragy ,aby to zmierzyć i na 100% w końcu to zrobię. Z ciekawości samej, a jak komu te wyniki przypadną do gustu to mnie to zbytnio nie obchodzi Artur. Weź daj więcej dystansu do tego co ludzie gadają, bo ze sobie żarciki ktoś robi mówiąc o Twojej m4 competition , która chciała zostać CS albo teraz o Twojej 850i , która chciałaby zostać m8 tak w zasadzie pisze to dla jaj i też jako jajo powinieneś to odbierać. Moje zaciski z m3 też chciały zostać brembo i jakoś gdy wszyscy się z tego śmiali, ja śmiałem się razem ze wszystkimi zamiast dostawać piany. Ludzie zawsze będą gadać, ale co Cię to obchodzi? Twoje życie, Twoje auto i Twoje zasady :) jak komuś nie pasuje to jego problem. Pozdro

Btw może i chciałbym zmienić moje auto na cos innego, ale jakoś nie mogę się zebrać w sobie na ten krok. Czuje w kościach ,żebym tylko żałował, a tym bardziej po ostatniej lekturze postów Małego z forum M fb gdzie napisał ,że ostatnie prawdziwe M3 skończyło się właśnie na e92 to prawie z krzesła spadłem. Zapytałem: Łukasz i Ty takie rzeczy twierdzisz ,a co z G80? Opisał: g80 to jest gadżet nie auto ,a Twoje m3 z kompresorem to jest prawdziwa motoryzacja :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BMW M850I......M8
PostNapisane: 7 listopada 2023, 14:42 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1526
Garaż: BMW M850i 700/900NM

Było:
E46 M3 ess cfr550
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=89&t=124107
E39 M5
E92 M3 G-power sk2cs
BMW M4 stage 2 COMPETITION
AMG GT 650/850NM
Nissan GTR 640/750NM
Gdzie ja napisałem że chce z m850i zrobić M8????
ja wybrałem m850i bo dla mnie jest lepsze od M8 I wiele osób co jeździło jednym i drugim autem zgadza się że mną w 100%

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: BMW M850I......M8
PostNapisane: 7 listopada 2023, 15:46 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 1329
Jedyne zalety jakie znajduje w 850i wzgledem M8 to:
- skretna tylna oś
- bardziej basowy [w moim mniemaniu lepiej brzmiący] układ wydechowy.

Cała reszta raczej przemawia na korzysc M8, od wygladu (minimalne zmiany a jednak) przez osiagi i wrazenia i feeling z jazdy.
Marek Drives kiedys zrobil dosc kontrowersyjna recenzje 850i gdzie stwierdzil ze auto sie kompletnie nie prowadzi, moze to byl model zajechany testami dziennikarskimi a moze ten typ tak ma, ciezko powiedziec.

A jak zmienisz zdanie i bedziesz autko jednak chcial zmierzyc i sprawdzic z innymi emkami itp, to zapraszam na ulez w przyszlym roku ;)
[wyscigi na 800m, takie auta jak m5/m8 osiagaja okolo 250km/h na koncu]
beda dwie edycje, na drugiej juz mam nadzieje wpadne Revuelto to porownam z SF90 jak czy szybsze :P zwykle jest mnostwo autek, od zwyklych BMW czy Mercedesow po Lamborghini i Ferrari rozne modele ;) 4-5h zabawy i zawijamy sie do domu, impreza prosta jak konstrukcja cepa, polecam bo fajnie i bezpiecznie ;) nikt nie bedzie Cie gonil z maczetą jesli glosniej zawyjesz z wydechu xD


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: BMW M850I......M8
PostNapisane: 7 listopada 2023, 16:58 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1526
Garaż: BMW M850i 700/900NM

Było:
E46 M3 ess cfr550
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=89&t=124107
E39 M5
E92 M3 G-power sk2cs
BMW M4 stage 2 COMPETITION
AMG GT 650/850NM
Nissan GTR 640/750NM
Prowadzenie w codziennej jeździe lepsza m850i bardzo zwrotną,nie jest tak ostra jak M8.
W M8 cały czas jest ostro.
W m850i jest comfortowo albo ostro jak chcesz,kolosalna różni a między trybami!
Dzwiek w m850i lepszy
Wygląd kwestią gustu akurat przod w m850i jest ładniejszy co do tyłu już zakupiłem karbonowy dyfuzor oraz lotkę więc m850i.
NIGDY M850i nie będzie M8 można zrobić program dokupić felgi, obniżyć auto .dołorzyć karbony będzie lepiej ładniej ale nie da się zrobić,porównać M850i vs M8 ;)

Jak bym miał więcej hajsu to bym kupił M8 ale tylko polski salo. Z pełnym wyposażeniem to 700+ a nowa sporo więcej!

Albo TAŃSZE m850i jako dupowoz a 2 auto np MC720 ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 64 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL