BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 czerwca 2024, 14:29

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Galerie do działu „Projekty zmodyfikowanych BMW - łap szpadyl definiszyn” są przenoszone wg. opinii i zdania moderatorów oraz administratorów forum.

Celem działu jest pokazanie ciekawych projektów BMW na tym forum, których modyfikacje przeprowadzone są na wysokim poziomie i skupiają się głównie na stronie mechanicznej i przy okazji „niestandardowych” zmianach stylistycznych.

Głównym kryterium oceny jest poziom modyfikacji BMW jak np. kompresor, turbo, upgrade-y zawieszenia, układu hamulcowego, układu wydechowego, ciekawsze SWAPy itp.
BMW przygotowane do sportu, amatorskich wyścigów i weekendowych zabaw



Userzy nie mają możliwości zakładania galerii w tym dziale, galerie są tu przenoszone przez moderatorów i administratorów forum.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 572 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 29  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Inur -->> E36 BMW M3 Touring (filmik str. 18)
PostNapisane: 7 grudnia 2011, 21:07 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 1407
Lokalizacja: POZnań*
Moje BMW: e28 520i| e38 740i
Kod silnika: m20b20 |m60b40
Inur widziałeś u Wittchena tego 2JZ w Kebabie ? :D:D POCISKKKKKKKKKKKKKK



ale widzę kombiak z eSką napierdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaala strasznie :D


ja wiem apetyt rośnie w miarę jedzenia :)


pozdro

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Inur -->> E36 BMW M3 Touring (filmik str. 18)
PostNapisane: 8 grudnia 2011, 14:48 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 770
Moje BMW: 740i, M3
Hamela, Nie widziałem, domyślam się że projekt Maleckisa? Chciałem JZ'a początkowo kiedy jeszcze nastawiałem się na drift ale do rallysprintu czy trackdayów jest to silnik trochę za ciężki i za długi. S65 jest lżejsze od S50 i dużo krótsze więc powinien wyjść całkiem ciekawy rozkład masy nawet kiedy odchudzi się cały tył auta.

Muszę się wybrać do Wittchena pomalować kółka więc przy okazji rzucę okiem :ok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Inur -->> E36 BMW M3 Touring (filmik str. 18)
PostNapisane: 11 grudnia 2011, 17:08 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 770
Moje BMW: 740i, M3
S50 niestety już na ostatnich nogach. Dziś sobie poskładaliśmy następujące fakty do kupy:
- coś stuka jak jest nierozgrzany
- obojętnie jak się nie uszczelni odpowietrzania silnika to po jakimś czasie wypierdala olej wszystkimi możliwymi drogami
- po uszczelnieniu i zanim się nie rozszczelni silnik spala olbrzymie ilości oleju (2-3L / 50km ostrej jazdy)

Suma sumarum wychodzi na to, że posypały się pierścienie na jednym lub więcej tłokach. Dziś na ok. godzinę jazdy wydałem 200zł na olej. W sumie wiele to nie zmienia, chciałem jednak mieć auto do zabawy żeby na spokojnie sobie zeswapować Sx5 a teraz zaczynam czuć presję że jak się szybko za to Sx5 nie zabierzemy, to znowu będę bez auta :/


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Inur -->> E36 BMW M3 Touring (filmik str. 18)
PostNapisane: 21 grudnia 2011, 22:40 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 770
Moje BMW: 740i, M3
Wrzucam dwa filmiki, jeden z ostatniego treningu a drugi z wigilijnego SuperOESu na którym udało się wywalczyć 1 miejsce w klasie. Może komuś się spodoba.





Dobry wynik zwalam na brak emek w klasie. Wczoraj przejechałem się na prawym emką 3.2 z krótkim dyfrem zrobioną do sportu i jeśli tak zasuwa moja konkurencja na torze to się nie dziwię że mam do nich czasem nawet 12 sekund straty na próbie. Jednak jest przepaść między S50B30 a B32. Myślę też że jeśli 3.2 tak [cenzura] to ładowanie S65 do E36 będzie zabójstwem.

Odnośnie tego tematu, w PSS ruszył projekt na którym będę się wzorował jeśli rzeczywiście wpadnie ten silnik.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Inur -->> E36 BMW M3 Touring (filmik str. 18)
PostNapisane: 21 grudnia 2011, 23:05 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 7257
Kod silnika: BCY+
Powodzienia. :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Inur -->> E36 BMW M3 Touring (filmik str. 18)
PostNapisane: 22 grudnia 2011, 19:59 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 1407
Lokalizacja: POZnań*
Moje BMW: e28 520i| e38 740i
Kod silnika: m20b20 |m60b40
Inur ej u witchena ten 2jz wypluł 530km i 750 momentu :looka:

pozdro

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Inur -->> E36 BMW M3 Touring (filmik str. 18)
PostNapisane: 29 stycznia 2012, 21:20 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 770
Moje BMW: 740i, M3
Na ostatnim oesie poleciało trochę oleju spod kapy :) Na szczęście temat już ogarnięty.




Auto niedługo będzie na sprzedaż, myślę że w cenie ok. 12-15tys max z pewnymi zmianami (m.in. kolumny z M3 i fotele z M3, seryjny dolot i seryjne wałki). Będę chciał szybko sprzedać bo prawdopodobnie za 2 miesiące w garażu wyląduje nowe, gotowe auto a nie zależy mi też na tym żeby wyciskać ze sprzedaży kombizenona każdą złotówkę. Więc jeśli ktoś by chciał auto do zabawy to niech daje znać. Do wymiany są pierścienie jeśli auto ma służyć do jazdy na co dzień bo w chwili obecnej trochę tego oleju wciąga.

Wciąż nie zapadła decyzja co do następnego auta, z V8 jest problem w postaci możliwego braku trakcji. Druga opcja na którą jestem usilnie namawiany to ściągnięcie E36 M3 Evo i gruntowne przerobienie do sprintu. Znajomy który mi to proponuje zna się na rzeczy, z jednej strony głupio byłoby go nie posłuchać, z drugiej posiadanie auta z 400 kunioma też wydaje się być atrakcyjną propozycją. Tak czy owak zaczynamy działać za tydzien bo sezon powoli się zbliża.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Inur -->> E36 BMW M3 Touring (filmik str. 18)
PostNapisane: 29 stycznia 2012, 21:32 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 2371
Lokalizacja: Skierniewice
Moje BMW: e32
Kod silnika: m60b40
dobre filmiki , troche kopci :) ale zgarnia sie niezle

_________________
Obrazek

Bo najważniejsza jest Pasja


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Inur -->> E36 BMW M3 Touring (filmik str. 18)
PostNapisane: 31 stycznia 2012, 12:40 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 761
Inur napisał(a):
Wciąż nie zapadła decyzja co do następnego auta, z V8 jest problem w postaci możliwego braku trakcji. Druga opcja na którą jestem usilnie namawiany to ściągnięcie E36 M3 Evo i gruntowne przerobienie do sprintu. Znajomy który mi to proponuje zna się na rzeczy, z jednej strony głupio byłoby go nie posłuchać, z drugiej posiadanie auta z 400 kunioma też wydaje się być atrakcyjną propozycją. Tak czy owak zaczynamy działać za tydzien bo sezon powoli się zbliża.

Chyba najlepiej posłuchać znajomego. Jeśli to samochód tylko do zabawy to ściągnąć z UK i nawet bez przekładki się obędzie, no chyba że jakieś wymogi to nakazują :niepewny: ale mniejsza o to... Zdecydowanie łatwiejszy projekt, z pewnością lepiej będzie się prowadził. A moc? Najpierw umiejętności później moc :ok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Inur -->> E36 BMW M3 Touring (filmik str. 18)
PostNapisane: 1 lutego 2012, 11:12 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 770
Moje BMW: 740i, M3
Adddam napisał(a):
Chyba najlepiej posłuchać znajomego. Jeśli to samochód tylko do zabawy to ściągnąć z UK i nawet bez przekładki się obędzie, no chyba że jakieś wymogi to nakazują :niepewny: ale mniejsza o to... Zdecydowanie łatwiejszy projekt, z pewnością lepiej będzie się prowadził. A moc? Najpierw umiejętności później moc :ok:


Też zaczynam tak myśleć, już mam mniej więcej ogarnięte kwestie logistyczne teraz zostaje wybrać auto. Myślałem, że jak zacznę szukać to po 5 minutach znajdę 20 interesujących mnie aut a jest ich najwyżej kilka, całą reszta to kabrio. Przekładka będzie robiona, nawet mi się wydaje że kilka miesięcy będę jeździł autem w serii. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić rycia dopiero co kupionej emki w ładnym stanie.

Potencjalni kandydaci:
http://pistonheads.co.uk/sales/3574381.htm
http://pistonheads.co.uk/sales/3579804.htm - trochę duży przebieg
http://pistonheads.co.uk/sales/3595926.htm

Dwa z nich mają vadery, z tego co mi mówiono warto wziąć auto z takim wnętrzem bo można potem sporo za nie dostać.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Inur -->> E36 BMW M3 Touring (filmik str. 18)
PostNapisane: 1 lutego 2012, 12:27 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 36
Posty: 4695
Lokalizacja: Łowicz
Moje BMW: E46
Kod silnika: M47N
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=135656

http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=60&t=135795
byłe
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=71866
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... t=piotr320
tyle pracy włożone w auto i takie kwiatki wychodzą.. :/ :/

ale mam nadzieję, że następna odsłona da Ci 100% ZADOWOLENIA bez żadnych niepotrzebnych awarii.. :super:
trzymam kciuki.. :ok:

PS.. za Vaderki parę $$ można wziąć więc w jakiejś części pieniądze można odzyskać, nie mówiąc już o zderzakach itp.. w sumie chyba o tym dobrze wiesz.. :P

_________________
Zajrzyj i oceń mojego turasa..:-)

http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=135656


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Inur -->> E36 BMW M3 Touring (filmik str. 18)
PostNapisane: 2 lutego 2012, 13:54 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 3138
Lokalizacja: Gliwice
Moje BMW: E61 535D LCI
Kod silnika: M57N2
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=164424
Inur napisał(a):
Dwa z nich mają vadery, z tego co mi mówiono warto wziąć auto z takim wnętrzem bo można potem sporo za nie dostać.


NIe zagłębiam się w opisy tych aut, ale przecież na każdej fotce widać vadery. W coupe to standard.

_________________
E36 320iA Sreberko ---> E46 330Ci ??? ---> E61 535D Gray
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Inur -->> E36 BMW M3 Touring (filmik str. 18)
PostNapisane: 2 lutego 2012, 17:25 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 770
Moje BMW: 740i, M3
tomash napisał(a):
Inur napisał(a):
Dwa z nich mają vadery, z tego co mi mówiono warto wziąć auto z takim wnętrzem bo można potem sporo za nie dostać.


NIe zagłębiam się w opisy tych aut, ale przecież na każdej fotce widać vadery. W coupe to standard.


Nie znam się Kolego ale jeśli to standard to bardzo się cieszę :)

Wysłałem listę 6ciu aut do sprawdzenia, już po zdjęciach znajomy odrzucił wszystkie twierdząc że miały za sobą przygody. Uważa że jedyna godne uwagi to fura w linku poniżej bo też ewidentnie miała przygodę ale przynajmniej cena adekwatna. Uważa, że na jakimś etapie było wyprute w środku i używane na torze. Zleciłem sprawdzenie tego auta, na dniach będzie coś wiadomo.
http://pistonheads.co.uk/sales/3581687.htm

Najbardziej cieszy mnie to, że nie ma mowy o zakupie kota w worku bo przed zakupem ogarniana jest hamownia i pomiar kompresji, już poza podpięciem pod kompa, sprawdzeniem zawieszenia, lakieru czy stanu budy. A auto sprawdza człowiek który jest podobno maniakiem emek i sam jeździ M5. Dobra rekomendacja.


W kumbi dziś robione są gwinty w kapie żeby przestało rzygać olejem. Przy okazji zmierzona była kompresja. Jakimś cudem wyszło 17 bar na zimnym silniku :szok: czyli pewnie ok. 20 na rozgrzanym. I na każdym garze po równo. Co nie zmienia faktu że w silniku walnięte są pierścienie olejowe i prawdopodobnie dlatego silnik tak nierówno pracuje już kilkanaście sekund po odpaleniu.

No i efekt wymiany oleju co kilkadziesiąt km (a na ostatnim oesie średnio co 20km):
Obrazek

Można by jeść z tego rozrządu, jest taki czysty :hyhy:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Inur -->> E36 BMW M3 Touring (filmik str. 18)
PostNapisane: 2 lutego 2012, 18:27 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 578
Lokalizacja: Szczecin
Moje BMW: bmw e34 520i
Kod silnika: m50b20
Wow no czyściutko, co do m3 to ta akurat waderów nie ma. Szkoda że kiera nie z tej strony ;/ ale z drugiej i tak będziesz pruć środek więc tobie to różnicy nie zrobi :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Inur -->> E36 BMW M3 Touring (filmik str. 18)
PostNapisane: 8 lutego 2012, 19:56 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 770
Moje BMW: 740i, M3
Dokładnie tak jak Kolega pisze.

Jutro jedziemy oglądać:

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Inur -->> E36 BMW M3 Touring (filmik str. 18)
PostNapisane: 8 lutego 2012, 21:12 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 2371
Lokalizacja: Skierniewice
Moje BMW: e32
Kod silnika: m60b40
wygląda na zmeczoną :kwasny:

_________________
Obrazek

Bo najważniejsza jest Pasja


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Inur -->> E36 BMW M3 Touring (filmik str. 18)
PostNapisane: 8 lutego 2012, 21:31 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 770
Moje BMW: 740i, M3
Po czym to wnioskujesz?

160km przebiegu, jutro będziemy wiedzieli czy prawdziwy. Chłopak który to sprzedaje twierdzi, że poleciał do anglii po M5 E39 dla siebie, nic nie znalazł więc kupił to i wrócił na kołach do kraju. Jak z nim gadałem to nie miałem wrażenia żeby kręcił albo był jakimś handlarzyną.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Inur -->> E36 BMW M3 Touring (filmik str. 18)
PostNapisane: 8 lutego 2012, 23:27 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 34
Posty: 1407
Lokalizacja: POZnań*
Moje BMW: e28 520i| e38 740i
Kod silnika: m20b20 |m60b40
killer23 napisał(a):
wygląda na zmeczoną :kwasny:



albo na zaniedbana przez angola niedbalusa flejtucha - bądz ciapatego :D


Inur owocnych łowów :)

pozdro

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Inur -->> E36 BMW M3 Touring (filmik str. 18)
PostNapisane: 9 lutego 2012, 15:14 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 30
Posty: 760
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Moje BMW: E 36
Kod silnika: M52B25
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=65425
Po 3 zdjęciach już wszystko wiedzą .... :rotfl:

_________________
Wiele serc, jedno bicie BMW na całe życie !

Moja skromna Galeria - viewtopic.php?f=6&t=65425


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Inur -->> E36 BMW M3 Touring (filmik str. 18)
PostNapisane: 9 lutego 2012, 16:29 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 40
Posty: 13607
Lokalizacja: WWY
Moje BMW: E38
Kod silnika: M57
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... 08&start=0
killer23, jak dla mnie to wygląda na igłe, widać to po drugiej fotce, po drzwiach, ma ori lakier i suchą skrzynię, dopatrzyłem się też że alej niedawno zmieniony :hyhy:

Powodzenia w łowach i modach piekielnego turasa :D

_________________
"Ja to chętnie napiłbym się kawy, ale wszyscy myślą, że ja tylko tą wódę, no i stawiają, a ja nie mam śmiałości, żeby im odmówić"-Jan Himilsbach


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 572 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 29  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL