Witam
Zastanwaima się nad produktem philips bodygroom, poniżej link do aukcji
http://allegro.pl/golarka-bodygroom-phi ... 49068.htmlCzy macie jakieś opinie lub doświadczenia odnośnie tego produktu ?
Obecnie na codzień używam tradycyjnej maszynki gilette fusion, używam jej do golenia skóry twarzy i całej głowy.
Czy jest szansa na kupienie maszynki eletrycznej która ogoli dokładnie skórę na całej głowie nie zajmując przy tym 30 minut ?
Miałem kiedyś styczność z golarką eletryczna (jakis philips raczej z nizszej półki) i niestety ale golenie zajmowało bardzo dużo czasu, jego skuteczność pozostawiała bardzo wiele do życzenia...
Czy jest szansa że kupując golarkę elektryczną golenie będzie wyglądało podobnie jak w przypadku tradycyjnej tzn. przeciągamy golarkę po skórze max 2 razy i w tym miejsu nie ma juz włosów ?
Z góry dziekuję za odpowiedzi i pozdrawiam