BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 23 maja 2024, 15:01

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22  Następna strona

Na kogo głosowałeś?
Bosak 33%  33%  [ 24 ]
Trzaskowski 26%  26%  [ 19 ]
Duda 18%  18%  [ 13 ]
LGBT 1%  1%  [ 1 ]
Jakubiak 0%  0%  [ 0 ]
Kamysz 3%  3%  [ 2 ]
Witkowski 0%  0%  [ 0 ]
Hołownia 7%  7%  [ 5 ]
Żółtek 4%  4%  [ 3 ]
Tanajno 0%  0%  [ 0 ]
Piotrowski 0%  0%  [ 0 ]
Nie głosuję 7%  7%  [ 5 ]
Liczba głosów : 72
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 29 czerwca 2020, 14:48 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
MAJSU, znajomy miał dobre stanowisko u niego i widywał zdecydowanie ludzi od Kukiza i Konfederacji niż pis. To że ktoś głośno nie krzyczy i ciągle krytykuje rząd nie znaczy, że jest ich cynglem.

jiGsaw, Jego dokonania życiowe na to nie wskazują, a jak wiemy czyny są więcej warte niż słowa, więc nie wierzę że nagle stałby się tytanem pracy.

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 29 czerwca 2020, 15:19 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
Lincoln, przeczytaj sobie https://www.polityka.pl/tygodnikpolityk ... dpisy.read

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 29 czerwca 2020, 15:58 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 513
Moje BMW: 320i
Kod silnika: b48b20 @ 305/415
Bosak wydawał mi się fajnym kandydatem, ale przed wyborami przeanalizowałem jego życiorys (widzę, ze Lincoln i
renoraines również) i niestety fakty mówią za siebie. Duzo mówi, mało robi, kupuje swoja sympatie przez wygrywanie na logiczne argumenty z przygłupami, co niektórym bardzo mocno to imponuje.
Jego gwoździem do trumny w moich oczach był udział w ask me anything na wykopie.
Ogromne uzależnienie poglądów od wiary katolickiej, bardzo negatywny stosunek dla homo, nie dla legalizacji trawy, obietnice niskich podatków bez pokrycia (powiedział, ze tym się będzie Mentzen martwił) itd. Dla mnie to nie ma sensu.

O dudzie to <krzyki stonogi>, szkoda strzępić ryja.

Holownia to lipa, ale tez przeanalizowalem. Ma dobre morale, chciałby dla każdego dobrze, ale on nie ma pojęcia o polityce, ekonomii i jest slaby pod względem reprezentacyjnym. Jak zobaczyłem, ze 5 lat studiował psychologie i nawet nie uzyskał dyplomu to machnąłem już ręka.

Trzaskowski ostatni, mam niechęć do tego jebanego pis i po, ale jego życiorys wygląda pozytywnie (prezydentura, wykształcenie, doktorat, mocne jezyki obce, doświadczenie w polityce), poglądy centralne, wydaje się być przeciętny w każdej dziedzinie, bardzo dobrze stoi od strony reprezentacyjnej. Zagłosowałem na niego, bo wydaje mi się najbardziej optymalnym wyborem.
Gdyby został prezydentem to nie będziemy się wstydzić jak pojedzie gdzieś nas reprezentować (jak komorowski wchodzący na krzesło w Japonii, duda dukający po angielski jak dziecko z 2 podstawówki, karakan negatywny pod każdym względem albo najebany Kwaśniewski (aczkolwiek z w/w mam dla niego największy szacunek)).


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 29 czerwca 2020, 16:04 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8253
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Pewnie ,ze nie będziemy się wstydzić :) Trzaskowski i wstyd? Ale gdzie tam ;)

Co jest wstydliwego w lgbt? NIC! A ja lecę przykleić mojego jednorożca na czoło...

Obrazek

Karta lgbt+ we Warszawie już jest, brakuje teraz w całej Polsce...

Trzaskowski jeden z Trojga Polaków zapraszany na spotkania grupy Bilderberg :ok: lepiej wybrać nie mogłeś :wstyd:

Obrazek

https://www.money.pl/gospodarka/grupa-b ... 0177a.html

To już możemy się sami zgłosić po RFID jak Trzaskowski wygra - przynajmniej 10$ od Sorosa dostaniemy za taką inicjatywę :/ aaaa u nas nie będzie nawet 10$ to chyba plan na Szwecję :rotfl: :rotfl:


Obrazek

Sami patrioci ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 29 czerwca 2020, 16:20 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 513
Moje BMW: 320i
Kod silnika: b48b20 @ 305/415
Nie podobają mi się te parady i gloryfikacja wynaturzeń, ale wypada się z tym rozsądnie zmierzyć i rozwiązać podstawowe problemy większości społeczności homo, ale ja się na tym nie znam, nie wiem jaki byłby tutaj zloty środek, żadne skrajne rozwiązanie nie będzie dobre.
Nie chce wchodzić w tematy przytoczone w ostatnim zdaniu z money.pl.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 29 czerwca 2020, 16:37 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8253
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Nic nie dzieje się bez przyczyny ;) tajemnica też nie bez powodu jest tajemnicą - zastanów się nad tym. Mogli by zwyczajnie nie zapraszać mediów,a co wycieknie to nie problem - w końcu o niczym złym tam nie gadają. Lecz od czasu gdy Alex Jons ileś lat temu się wbił na takie spotkanie i co nieco ujawnił czym się ta elita zajmuje to do dziś dzień nikomu więcej się to nie udało bo teren spotkań jest lepiej strzeżony niż fort Knox. Zastanawiające :P czyżby informacje o tym co planują są tak niebezpieczne dla nas samych jak broń atomowa dlatego lepiej dla nas samych, abyśmy nic o tym nie wiedzieli?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 29 czerwca 2020, 17:25 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15738
Trzaskowki wczoraj po ogloszeniu wstepnych wynikow pierwszej tury podziekował senatowi i samorządowcom w Polsce, ''za to że pokazali charakter, bo gdyby nie oni, już dawno by było po wyborach''. De facto publicznie przyznał dlaczego sie wybory nie odbyły - grali na czas, żeby wystawić dublera.


Co do LGBT, Trzaskowski mówił, ze chciałby udzielić ślubu parzez homo oraz słowa Grupińskiego
Cytuj:
Jak to będzie w końcu z tymi związkami - zapytał Grupińskiego jeden uczestników sobotniego marszu Koalicji Europejskiej w Warszawie.
- My na pewno w tej sprawie będziemy działać progresywnie, ale po dwudziestym którymś października (po wyborach parlamentarnych - red.). Po prostu musimy prowincję przyciągnąć do głosowania. My musimy każdy głos zebrać z prowincji, żeby wygrać. (...) Stąd też dzisiaj nie eksponujemy tego za bardzo - powiedział Grupiński.

- Może to Rafał (Trzaskowski - red.) mówił w Warszawie, ale my już tego nie możemy mówić w Pleszewie czy Świebodzinie, bo nas ludzie przepędzą, to jest problem - dodał polityk.
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/201 ... zyciagnac/


Załączniki:
beka.JPG
beka.JPG [ 66.36 KiB | Przeglądane 499 razy ]

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL
Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 29 czerwca 2020, 18:45 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8253
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Miałem w mojej ankiecie napisać tvnpo i lgbt... Zostało tylko lgbt...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 29 czerwca 2020, 18:57 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14120
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
Obydwaj kandydaci w II turze to kpina z ludzi :)

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 29 czerwca 2020, 21:23 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
MAJSU napisał(a):


Ta, a źródłem tych rewelacji jest mistrz strzelania na oślep - Gazeta Wyborcza, najbardziej przeciwna obecnej władzy - no proszę Cię.


kinko, Widzę o Adrianie dużo nie napisałeś :P Czajkowski faktycznie ogarnięty w kilku językach, ale czy to istotne, skoro w ojczystym języku Jego słowa warte jakieś... 20gr ;)
https://www.rmf24.pl/raporty/raport-wyb ... Id,4521604
https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/R ... -20-groszy
W Bydgoszczy mówi o kupowaniu w duchu patriotyzmu, a kupuje tramwaje z Bydgoszczy? Nie... z Korei ;) W czasie pandemii dzielnie walczy, że aż.. bierze L4, MPK inwestuje w nowy tabor? Nieee, płaci niemieckiej Arrivie za transport, ostatnio widać jak skutecznie. Dzika reprywatyzacja miała być zatrzymana - idzie w najlepsze (w komisji był nawet jego fumfel Rabiej, po otrzymaniu teki wiceprezydenta zmienił zdanie o 180stopni), nie pamięta czy był posłem, czy głosował i jak w trakcie najważniejszych decyzji dla milionów rodaków (wiek emerytalny). Był też jednym z wielu partyjniaków którzy na siłę chcieli zmienić kandydata kosztem naszych portfeli i wolności, czyli przez wprowadzeniu stanu wyjątkowego, na czym dobrze wyszłyby jedynie zachodnie firmy. No i jeszcze tak żeby nie być "gołosłownym"
https://wpolityce.pl/polityka/473169-tr ... zydenckich

To nie wybór między Dżumą a cholerą jak jeden z nas wspomina, tylko miedzy dżumą+cholerą, a grypą...

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 29 czerwca 2020, 22:01 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 34
Posty: 3255
Lokalizacja: ZIELONKA
Moje BMW: E92 M3
Kod silnika: S65
Garaż: e92 M3 DKG Schwarz 2 | BMW e36 318IS Alpinweiss | Porsche Macan S | Mini Countryman | Mazda MX-5 NB | Opel vivaro XD | Ford Connect XD
Argumenty o kupowaniu w Pesie, jak są jakieś zasady przetargi to już przesada i kompletny brak logiki w argumentacji. Idąc tym tokiem rozumowania czemu budyń nie jeździ jak Pawlak polonezem, tylko same BMW ogarniają? Skoro taki narodowy patriotyczny?

_________________

E46 M3 Alpinweiss III viewtopic.php?f=89&t=171180
BYŁO:
E92 335i Schwarz 2 IC turboworks + Charge Pipe Turboworks
367KM/541NM http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=167595

e39 540iA SEDAN CANYONROT ->> http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=147863

e36 318is Coupe HELLROT MOTORSPORT INTERNATIONAL LIMITED EDITION ->> http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=145412

e36 328i Coupe ALPINWEISS III
->> http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=141651[/color]


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 29 czerwca 2020, 22:46 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15738
''Po_czaskało'' ci sie :rotfl: , budyniem był Adamowicz .

PO kłamała, kłamie i kłamać będzie.


Załączniki:
po.JPG
po.JPG [ 126.98 KiB | Przeglądane 449 razy ]

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL
Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 29 czerwca 2020, 22:53 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 350
Moje BMW: G20
Kod silnika: B48
renoraines napisał(a):
budyniem był Adamowicz


A ty jesteś śmieciem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 29 czerwca 2020, 22:56 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15738
Randall86 napisał(a):
renoraines napisał(a):
budyniem był Adamowicz


A ty jesteś śmieciem.


ty jestes smieciem zaklamujacym rzeczywistosc , poszukaj jesli w ogole potrafisz wywiad z nim w ktorym mowil dlaczego przezwali go budyniem.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 30 czerwca 2020, 06:36 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
grabolek363, brakiem logiki jest mowieniem o patriotyzmie gospodarczym akurat w Bydgoszczy, gdy najważniejszym kryterium przy wyborze była kasa. Tramwaje miały powstawać w 50% z elementów europejskich, jest 100% Korea, są już opóźnienia w dostawach, w dodatku będą się sypać jak liście jesienią, bo jest to prototyp (u nas potestuja trochę).

Wracając do tematu, kto i dlaczego jest największym przegranym? Ja faworytów mam dwóch ;)

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 30 czerwca 2020, 07:18 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8253
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Największym przegranym jest naród Polski. W sumie nie ma w tym nic dziwnego skoro większość wybiera na podstawie informacji jakie uzyskuje z Tv :zalamany:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 30 czerwca 2020, 07:53 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 34
Posty: 3255
Lokalizacja: ZIELONKA
Moje BMW: E92 M3
Kod silnika: S65
Garaż: e92 M3 DKG Schwarz 2 | BMW e36 318IS Alpinweiss | Porsche Macan S | Mini Countryman | Mazda MX-5 NB | Opel vivaro XD | Ford Connect XD
Lincoln napisał(a):
grabolek363, brakiem logiki jest mowieniem o patriotyzmie gospodarczym akurat w Bydgoszczy, gdy najważniejszym kryterium przy wyborze była kasa. Tramwaje miały powstawać w 50% z elementów europejskich, jest 100% Korea, są już opóźnienia w dostawach, w dodatku będą się sypać jak liście jesienią, bo jest to prototyp (u nas potestuja trochę).

Wracając do tematu, kto i dlaczego jest największym przegranym? Ja faworytów mam dwóch ;)



W kampanii mówią wiele rzeczy. Często takich których gawiedź chce słuchać. Szczególnie budyń mówi do swoich patowyznawców i orędowników rozdawnictwa zarobionych pieniędzy przez normalnych pracujących zaangażowanych ludzi. W Szpitalach od lat dramat jest, ale zamiast zainwestować w rzeczy ważne to uczy się społeczeństwa ze nie praca a waleniem w Ch można więcej kasy z budżetu pozyskać na który składają się wszyscy, to w tak biednym kraju jakim jesteśmy nie doprowadzi to do niczego dobrego na dłuższa metę. Teraz społeczeństwo jest już tak zdemoralizowane, ze nawet rozsądne postulaty pro gospodarczych nie maja racji bytu i spychają je na margines. Krzysiek Bosak miał wybitnie pro obywatelski program i ile mu z tego wyszło ? 7? Bo 43.5% głosuje na antyspolski program rozdawnictwa i socjalu, który niszczy nas i nikt tego nie powie ale uzależnia na głębokie dekady od instytucji zewnętrznych (od których. Pożyczamy hajs na procent) To jest hipokryzja tego pierd rzadu który udaje Polski a jest co najwyżej Banksterski, żeby nie powiedzieć Izraelski (akurat do nich osobiście nic nie mam bo współpracuje jak prawie każdy w budownictwie, o czym wielu nie ma pojęcia nawet). Reasumując, jak ktoś świadomie głosuje na AD z pobudek ze on niby pseudo propolski i taki co to nas oduniezaleznia od Unii i ogólnie wpływów zza granicy to jest po prosu niedouczony i nie wieco rządzi tym światem i kto rozdaje karty.

_________________

E46 M3 Alpinweiss III viewtopic.php?f=89&t=171180
BYŁO:
E92 335i Schwarz 2 IC turboworks + Charge Pipe Turboworks
367KM/541NM http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=167595

e39 540iA SEDAN CANYONROT ->> http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=147863

e36 318is Coupe HELLROT MOTORSPORT INTERNATIONAL LIMITED EDITION ->> http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=145412

e36 328i Coupe ALPINWEISS III
->> http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=141651[/color]


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 30 czerwca 2020, 08:59 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
Lincoln napisał(a):

Ta, a źródłem tych rewelacji jest mistrz strzelania na oślep - Gazeta Wyborcza, najbardziej przeciwna obecnej władzy - no proszę Cię.



W sensie inputujesz że właścicielem Polityki potajemnie jest Wyborcza czy o co Ci chodzi ?

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 30 czerwca 2020, 10:04 
Lincoln napisał(a):
brakiem logiki jest mowieniem o patriotyzmie gospodarczym akurat w Bydgoszczy, gdy najważniejszym kryterium przy wyborze była kasa.

gdzieś jest granica między niegospodarnością, a patriotyzmem ekonomicznym, ale nie swoje pieniądze to wydawać łatwo

Lincoln napisał(a):
Tramwaje miały powstawać w 50% z elementów europejskich, jest 100% Korea, są już opóźnienia w dostawach, w dodatku będą się sypać jak liście jesienią, bo jest to prototyp (u nas potestuja trochę))


Nie 100%, spora część też będzie z europy. Popatrz ile kar dostała Pesa za opóźnienia do różnych polskich miast


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 30 czerwca 2020, 12:26 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15738
Był ruch Palikota i nowośmieszna, a teraz jest konfederacja. Pierdoloty bez konkretów, żeby nie stracić głosów. Postuluja pit 0, ale nie powiedzą co zabiorą. Dobrowolny zus, jeśli ktoś nie płaci składek, nie posiada ubezp wiec za leczenie płaci sam.
Co do zasady, coś dają wiec coś innego muszą zabrać, bo wszystko się nie zbilansuje.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL