BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 20 czerwca 2024, 01:01

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E36] 320i Problem z gazem
PostNapisane: 5 stycznia 2011, 20:54 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 12
Moje BMW: 320i e36
Witam serdecznie ;) Mam mały problem z gazem w mojej buni aczkolwiek może być on i duży zależy co się tam stało, a mianowicie nie chce mi sie przełączyć na gaz wcześniej nie miałem nigdy takiego problemu choć jestem dopiero szczęśliwym posiadaczem buni aż 4 miesiace :P ale do rzeczy jeżdżę codziennie po kilkanaście km czasami po małych odcinkach czasami po kilkanaście km zawsze mi sie przełączał kiedy silnik osiągnął odpowiednia temp. (mam sekwencje brc ) ostatnio skończył mi sie gaz i jeździłem na benzynie przez okolo 4 dni bo jakos nie chciało mi sie tankować gazu.
Wczoraj zalałem pełny bak i w momencie kiedy ma sie przełączać na gaz auto gaśnie ;/ próbowałem odpalać na samym gazie przy rozgrzanym silniki ale nie da rady odpala i zaraz gaśnie na automacie tak samo odpalam auto chodzi odgazuje do 4 tys (bo wtedy się przełącza na gaz) i zaraz gaśnie ;/ czy jest możliwość by coś zamarzło w ciągu tych 4 dni? jakiś przewód od gazu cokolwiek?

jaka może być przyczyna? (poczekam może do soboty bo ma być niby temperatura na plusie może wtedy odpali)

serdecznie dzięki za odpowiedzi i ewentualnie za pomoc :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: E36 320i Problem z gazem
PostNapisane: 5 stycznia 2011, 23:46 
Offline
Forumowicz

Wiek: 32
Posty: 157
temperatura otoczenia teraz nie ma znaczenia, gdyby było -20 to co innego ale teraz jest -5, zajedź do gazownika niech wykasuje błędy i ci ustawi wszystko, koszt ok 30zł ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: E36 320i Problem z gazem
PostNapisane: 6 stycznia 2011, 09:29 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 12
Moje BMW: 320i e36
te 3 dni bylo po -10 i nawet wiecej:P a możliwe ze filtr sie zapchał i nie da rady odpalić?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: E36 320i Problem z gazem
PostNapisane: 6 stycznia 2011, 10:19 
Offline
Forumowicz

Wiek: 52
Posty: 383
Lokalizacja: Piaseczno/Bogatki
Moje BMW: E36
Kod silnika: M50B20
podjedz na kompa gazowego i zaraz wszystko się wyjaśni

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: E36 320i Problem z gazem
PostNapisane: 6 stycznia 2011, 11:43 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 7
Moje BMW: 320
witam....mam 320 150km posiadam mam ja jakis miesiac... kupilem ja z inst gazowa brc tecno 100kw i blos i pytanie do was czy jest to dobre rozwiazanie jako instalacja czy nie.....mam tez problem z odma silnika krokowego czesto przy odpalaniu mi wystrzela....pisze bo wogole sie nie znam na gazie wczesniej jezdzilem ropniakami....


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL