Na wstępie dodam, że szukałem odpowiedzi an forum - jest kilka tematów podobnych ale niestety nie znalazłem w nich odpowiedzi dlatego zakładam nowy

Z moim problemem borykam się już dłuższy czas
Oświetlenie kabiny działa tylko po włączeniu ręcznym, przy ustawieniu na automat aby świeciły przy otwartych drzwiach i zgaszeniu silnika nic się nie dzieje
1. Krańcówki-rygle drzwi sprawdzone (miałem jedną uszkodzoną od strony kierowcy - wymieniona). Wszystkie reagują na otwarcie i zamknięcie drzwi (sprawdzone miernikiem).
2. Bagażnik trochę mnie zaciekawił i do końca go nie wyeliminowałem. Otóż zdjąłem osłonę kabli na zawiasie klapy i okazało się że miałem 2 kable przerwane (żółty i żółto-niebieski). Ale kable nie znajdowały się w głównej wiązce tylko były oplecione na jej wierzchu(nie wiem od czego one są i czy tak szły fabrycznie). Po zlutowaniu i zaizolowaniu nic się nie zmieniło. Po wyjęciu 3 żarówek oświetlenia bagażnika, miernik nie reaguję na otwarcie bagażnika - tak powinno być? Czy krańcówka w bagażniku jest podłączona gdzieś do lampki czy gdzie indziej? Dodam że ten dzyndzelek od wyłączania oświetlenia działa( sprawdzane miernikiem i namacalnie - kumpel zamykał mnie w bagażniku - wszystko się wyłącza. Tak jak pisałem po wyjęciu żarówek, otwierając bagażnik pobór prądu nie wzrasta jak to jest w przypadku drzwi.
3. Oświetlenie schowka działa, lampki pod słonecznikami do makijażu też, jupiterki po włączeniu ręcznym także, nawet podmieniłem główną całą lampkę przy szyberdachu ponieważ czytałem że problem może znajdować się we włączniku oświetlenia...i nic.
4. Zostało mi podmienić moduł komfortu ten z czterema kostkami, ale chyba jakby był uwalony to nie świeciłoby się wcale, a przecież oświetlenie działa na ręcznym przełączaniu. Pod kanapą niby wszystko dobrze - bezpieczniki niby wszystkie ok tyle, że zastanawia mnie jeden bezpiecznik z oznaczeniem 20A na zdjęciu - od czego on jest? W skrzynce pod maską i chyba wszystkie ORI bezpieczniki maja napięcia kolejno: 7,5, 10, 15 i 30A. Nie spotkałem się z 20A

Może ktoś powiedzieć od czego on jest?
5. Gdzieś czytałem że sterownik(moduł) odpowiedzialny za oświetlenie wnętrza, sam wyłącza oświetlenie gdy jest ono włączone dłużej niż 30min. Czytałem gdzieś też że wtedy się może zwiesić i już nie włącza oświetlenia (nie wraca do ustawień). Czy za to odpowiada moduł komfortu? To jest prawda że tak się dzieje?
Podrzucajcie jakieś pomysły gdzie i co jeszcze sprawdzić bo nie mam już siły
