BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 5 maja 2025, 21:08

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: podczepiane przyczepy
PostNapisane: 16 marca 2009, 10:49 
Offline
Forumowicz

Posty: 141
Lokalizacja: Otwock
mam takie pytanko jak ktos wie...jaka jest kolejnosc na egzaminie w podczepianiu przyczepy 2 osiowej??
pod ktore kola kliny jaka kolejnosc podczepiania przewodow kiedy zolty kiedy czerwony?? i jaka kolejnosc odczepiania?? z gory dziekuje

_________________
BMW :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 marca 2009, 10:57 
Offline
Forumowicz

Posty: 141
Lokalizacja: Otwock
chodzi o przyczepe typu tandem....pod jedno kolo sie kladzie ale pod ktore hm?? sterujacy jest chyba czerwony a powrot to zolty jakos tak chybna??

_________________
BMW :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 marca 2009, 19:28 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1792
m3bawaria napisał(a):
sterujacy jest chyba czerwony a powrot to zolty jakos tak chybna??
:mur: :mur: :mur: :mur: czerony jest główny a żółty awaryjny , nema czegos takeigo jak powrót !
jezeli dobrze pamietam to rozpinając naczepe KONIECZNIE gasimy silnk i zamykamy dzwi ! , dalej kliny przód i tył , przewody żółty i czerwony ( podpinanie zaczynamy tez od żółtego ! ) elektryka ( bez znaczenia który ) abs , , bolec , przewody kładzemy na dyszlu tak aby niebyły poplątane oraz aby niedotykały ziemi ( warto zrobic tak myk że niby upewniamy sie że wszystko jest ok ale żeby egzamnator to widział !! :) do kabiny delikatne odjazd ( dzwi zamknięte ) najlepiej na egazminie startowac jako ostatni czyba ze wyczytują :) POWODZENIA ps, nestety niepamietam czy podpórke pod dyszel odkręcamy przed czy po odpięciu przewodów ale czyba przed ( niepamietam )

_________________
MAPKA Z INTERFEJSAMI BMW http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF&m ... 6f70991725


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 marca 2009, 09:55 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 691
Lokalizacja: DW
Moje BMW: 323ti
Kod silnika: m52b25
od poczatku; najpierw musi ci sie udac cofniecie pod przyczepe .widzialem jak panowie egzaminatorzy oblewali wlsnie na tym.czyli tak cofasz uslyszysz i poczujesz ze zaczep zlapal.zaciagasz reczny niekoniecznie gasisz sprzeta idziesz zm prawej strony do dyszla nie idz z lewej bo cie obleje jak przeskoczysz dyszel nie biegaj bo tez cie obleje.dalej podcepisz przewody czerwony zolty potem reszta abs oswietlenie. ... podnosis....tylez stojak krecac korba potem zabierasz kliny i jazda pierwszy manewr luk itp na koncu odczepiajac przyczepe robisz to w druga stroneczyli kliny stojak przewody.tak bylo 4 lata tem


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 marca 2009, 19:36 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 8
Lokalizacja: podkarpacie
No i kolego "m3bawaria" miałeś już ten egzamin? Poszło?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL