renoraines napisał(a):
Wystarczy odczekać, a przygłupy z konfederacji oraz ich jeszcze głupsze kuce, bedąc za a nawet przeciw, potwierdzą, że są idiotami.
Umrą to umrą vs tragedia ze zmarli.
Wygrało życie, bo życie jest najważniejsze vs zakaz aborcji jest nieludzki.
Powszechna prywatyzacja vs ujadanie, że właściciel choćby hinduski król stali, korzystając z okazji i majac do tego prawo podnosi ceny, za co konfederacyjni idioci obwiniają … rząd
Przywiazanie do wartosci chrzescijańskich, walka z chrystianofobią , publiczne uczestnictwo w mszach św, popieranie nauki koscioła , Ordo Iuris oraz pomysłu intronizacji Chrystusa na króla Polski , Szczesc Boze, domaganie sie mszy po łacinie vs sprzeciw wobec udziału kleru w zyciu społecznym .
Podatki 0 % vs
wypowiedz korwinowego Mentzena, który przyznał wprost że gdyby rządzili to podatki byłyby jak teraz , bo z czego sfinansowałaby konfederacja wydatki ktore i tak trzeba sfinansować, gdy są zaciągnięte zobowiazania ?
Straszyli roszczeniami żydowskim vs wstrzymali sie od głosu, wyciagneli karty nie głosując za powstrzymaniem dzikiej reprywatyzacji , kolejny raz przeczac swoim przekonaniom.
Bezmyślne kuce z korwinowej sekty , mając sprane łby, ufając swojemu oderwanemu od rzeczywistosci guru, pudrują korwinowe syfy nawet wtedy gdy ten bredzi o Hitlerze i pedofilach .
Postrzegają swiat zero-jedynkowo , wiec nie widzą, że dzieki takim frajerom jak oni, Korwin kreci od lat swój polityczny geszeft.
Obrażają rozmówców
Cytuj:
Na żywo byś dostał w ryja bezmózgi worku gówna i tyle by z tego twojego prostactwa było. Chcesz się szczepić to się szczep, nie chcesz to nie i wypierdalaj stad zakompleksiony nieudaczniku i biedaku.
Po prostu już jestem bezsilny na Twój ciasny, sprany łeb, komuchu.
Japa plebs
Debil to ten, który nie potrafi prostych liczb analizować.
Nie potrafi PROSTYCH liczb analizować i wyciągać wniosków, no po prostu cymbał jakich mało.
Zabawne jest to, ze kiedy oni rozmówców nazywają debilami, glupkami, plebsem, hołotą, to dobrze.
Ale gdy w stosunku do nich użyje się takiego jezyka źle.
'' Kali zabrac komus krowy to dobry uczynek. Jeśli ktoś Kalemu zabrać krowy to jest zły uczynek.
Dalej, mentalnosc przyglupow z konfederacji oraz ich jeszcze głupszych kuców , są za wolnoscia pod warunkiem ze podziela sie ich oderwane od rzeczywistości poglady.
Nie może również zabraknąć kolejnego debilizmu czyli pier*olenia o komunizmie/socjalistach/lewakach/neobolszewikach na wszystko .
W ten sposób, wykorzystując ich słowa, można ich orac dzień w dzień. Jednak obiektywnie patrzac nie są to wymagający przeciwnicy, a tacy z najniższej półki.
